gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-yağmurlar ıslanmasın

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Ben türkü saplarım aşkın bağrına Ta ki derinlerden yanasın diye Haykırsan da kulak vermem çağrına
    İsmimi yürekten anasın diye

Tariften mahrumdur bendeki çile
    Her çile yol almaz bu hasret ile
    Tebessüm ederim ölüme bile
    Azrail sevdamı sınasın diye

"Aşk ki aşktır varsa sonunda ziyan
    İstemem vuslatı olsa da ayan
    Sevdamı tarihe eyledim beyan
    Mecnunu Leylayı kınasın diye..."

uğur ışılak-yağmurlar ıslanmasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-eylül yağmuru

uğur ışılak-eylül yağmuru

Güneşle doğarken yıldızla sıyrıldık Bir eylül yağmuru yağarken ayrıldık Ufukta gözümüz kan ağlar özümüz Bir beden gibiyken ne idik ne olduk Gelen yok giden yok halimi bilen yok Çaresiz yalnızım derdimi bölen yok Beraber yürüdük isyankar yıllarda Şimdi her birimiz riyakar kollarda Kırıldı kanadım bitmedi inadım Sevdiğim gel artık gözüm yollarda Gelen yok giden yok halimi bilen yok Çaresiz...
  2. uğur ışılak-yıldırım gibi

uğur ışılak-yıldırım gibi

Lutfedilen ömrümü sana bahsettim Her nefes,her adim izledim seni Gözlerini yüregime naksettim Kendi gözlerimle gözledim seni Tahmmülüm yok,yeter artik anla beni Konusturma iki eli kanla beni Haykiriyorum özledim seni... Yildirim gibi düstü Hasretin kucagima yakalandim sucüstü Kiydim genclik cagima Kora dönmedikce türkü yakmadim Son damla tasmadan yakip yikmadim Birkez olsun doya doya...
  3. uğur ışılak-vuslatsız sevgi

uğur ışılak-vuslatsız sevgi

Yürüdükçe gölgem kayboldu benden Vuslatsız sevdamdan usanır oldum Ruhuma giydiğim candan bedenden Belirdikçe aşkım utanır oldum Çırpınır duramaz can kafesinde Son sözü sonsuzluk son nefesinde Kırıldı kalemim aşk celsesinde Urgana sehpasız uzanır oldum Tabip bildiğini nasıl söylesin İster meçhul ister Mecnun eylesin Dört mevsim içtiğim hazan neylesin Öldükçe bedenim uyanır oldum
  4. uğur ışılak-gözlerin vurdu

uğur ışılak-gözlerin vurdu

uğur ışılak beni o gözlerin vurdu Deprem oldu yüreğimde Gözlerine baktıgım an Sıgındım gönül hanene Can evimi yıktıgın an Her yolda sana giderim Gönlündür meskenim yerim ısyan etti gecelerim Kabus gibi çöktüğün an Senle her an yandı bu can Anladım uslanmaz yanan Sanki gönlüm viran yurdu Ne gün bitti ne gün durdu Sanma ondörtlü yarası Beni o gözlerin vurdu Türküler yaktım inledim Çok aşk...
  5. uğur ışılak-beşikten mezara

uğur ışılak-beşikten mezara

Bir meçhule gider yollar Beşikten mezara kadar Gaflet ile geçer yıllar Beşikten mezara kadar Ne bu celal, ne bu hiddet Bitmez mi sandın bu müddet Taht, saltanat, makam, şöhret Beşikten mezara kadar Var mı şu dünyada kalan Mal da yalan, mülk de yalan Var biraz da sen oyalan Beşikten mezara kadar Yarıda kalır dilekler Boşa çıkar tüm emekler Azrail pusuda bekler Beşikten mezara...

Sayfayı Paylaş