gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Uğur Pektaş Boşanma Dilekçesini Geri Çekiyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

uğur pektaş, gamze özçelik, ayrılıyorlar mı, barıştılar mı, boşanma dilekçesi, vazgeçtiler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Dün BOŞANMA HABERİni yaptığımız Uğur Pektaş-Gamze Özçelik çifti boşanmaktan vazgeçmiş!

Daha doğrusu vazgeçen Uğur Pektaş'mış melekler..

Şiddetli geçimsizlik nedeniyle Kadıköy Adliyesi'ne başvuran Pektaş dilekçesinde "Evliliğimizin devam etmesi, ikimiz ve çocuğumuz açısından yıpratıcı olduğundan daha fazla mağdur olmamak için anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdik" dedi. Ancak genç oyuncu, bu eyleminden çok pişman. Gamze Özçelik'le ettikleri kavganın ertesi günü adliyeye gidip boşanma dilikçesi veren Pektaş, dilekçesini geri çekecek. Pektaş yakın çevresine, "O kavgada sinirler çok gerildi. O hışımla manasız bir şey yapıp boşanma dilekçesi verdim. Gamze'ye kendimi affettirmek için çok çabalayacağım. Dilekçeyi de adli tatili beklemeden geri çekeceğim. Mutlu bir yuvamız var" dediği öğrenildi.

Uğur Pektaş Boşanma Dilekçesini Geri Çekiyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uğur Pektaş

Uğur Pektaş

gamze özçelik doğum yaptımı uğur pektaş burcu uğur pektaş doğum tarihi gamze özçelik yaptı mı
  2. Uğur Pektaş Hakkında Bilgiler

Uğur Pektaş Hakkında Bilgiler

arka sokaklar oyunculari arka sokaklar oyuncuları uğur pektaş ugur pektas uğur pektaş hakkında uğur pektaş kimdir, kısaca hayatı, bilgiler, resimleri, biografisi Mesleği: Sinema Sanatçısı Doğum Yeri: İstanbul, Türkiye Doğum Tarihi: 1979 Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisinde...
  3. Gamze Özçelik Uğur Pektaş boşandı

Gamze Özçelik Uğur Pektaş boşandı

gamze özçelik uğur pektaş boşandı uğur pektaş gamze özçelik ayrıldı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Arka Sokaklar dizisinde birlikte rol alan Gamze Özçelik Uğur Pektaş boşandı Melek'lerim. Tek celsede boşanan iki ünlünün haberini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Aynı dizide rol alan Gamze Özçelik ile Uğur Pektaş çifti anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Çiftin çocuklarının velayeti...
  4. Ve Gamze Özçelik Uğur Pektaş Sonunda Barıştı !

Ve Gamze Özçelik Uğur Pektaş Sonunda Barıştı !

gamze özçelik uğur pektaş barıştı mı gamze özçelik haberleri uğur pektaş haberleri Evlendiklerinde çok yakıştırmış, bebekleri olduğunda mutlu olmuştuk melekler :) Ancak hemen her ünlü çiftin başına geldiği gibi Gamze Özçelik Uğur Pektaş çifti de boşandı. Ancak geçen günler onları yeni baştan düşünmeye sevketti demek ki artık yeniden birlikteler. Gamze özçelik uğur pektaş barıştı mı diye...
  5. boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

Boşanmak istiyorum ve avukatım yok.Kendim boşanma dilekçesi hazırlamak istiyorum, yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş