gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Uğurkan Erez Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

uğurkan erez uğurkan erez kimdir biyografi nereli evli mi uğurkan erez, kimdir, hayatı, biyografisi, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Şu sıralar ''Bu gün ne giysem'' adlı yarışma programıyla ekranlarda olan Uğurkan Erez'i ,kendi sitesinde yazdığı bilgilerle tanıyalım..

Son on yılda bütün önemli orgnizasyonlarda, moda showlarında, defilelerde hep onun imzası var, yirmi yılın birikimiyle büyük ustalara saygısıyla, Erkan Özerman'ın, Özcan Sandıkçıoğlu'nun ve Başak Gürsoy'un ışığında yetişmiş bir marka;

" UĞURKAN EREZ "

Hayatını; "Türk markasının" tüm dünyaya tanıtılması, mankeninin, modacısının, firmasınının hiç bir eksiği olmadığını, hatta ve hatta artıları olduğunu ispatlayan kendini işine adamış bir ülke aşığı. CPD Moda Fuarı'nın galasında bayrağı göndere dikmiş bir moda işçişi;

" UĞURKAN EREZ "

Tüm büyük firmalarla ve modacılarla barışık, hepsini kucaklayan, ayrıcalık yapmayan gerçek bir profesyonel;

" UĞURKAN EREZ "

Best Model, Miss Turkey, Elite Model Look gibi çok önemli organizasyonların değişmez koreografı;

" UĞURKAN EREZ "

Bütün jenerasyonlarda moda dünyasına starlar kazandırmış, milli mankenler yaratmış bir öğretmen;

" UĞURKAN EREZ "

Ve son olarak defilelerin sadece podyumda sergi olmadığını, içinde dans olduğunu, tiyatro olduğunu, paylaşım, arkadaşlık ve matematik olduğunu, bir bütün olarak sanat olduğunu herkesin akıllarına kazıyan bir sanatçıdır;

" UĞURKAN EREZ "

Uğurkan Erez Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsin

Kimsin

Usul usul aralanır gözkapaklarım..... Baykuşun biri yakar yeşillerini,"günaydın,gece oldu"der,eyvallah, derim. Odaları dolaşan ıssızlık,bana uğramadan geçer,karşımda uyuyan denizin derinlerinden. -Issızlığa bulanacak kadar ussuz ve kalabalık değilim henüz...-ağaçlarım var,iki kapak arasında büyüyen,sen varsın,gecelerimi dilimleyen.. okumaya başlarım, jane tırmanır merdivenlerime,kör...
  2. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  3. Uğurkan Erez, 55. yaşgününe bir çok ünlü manken katıldı

Uğurkan Erez, 55. yaşgününe bir çok ünlü manken katıldı

uğurkan erez mankenleri uğurkan erez doğum tarihi ugurkan dogum tarihi gay mi gay Podyum dünyasının başarılı koreografı Uğurkan Erez, 55. yaşgününü Bebek'teki Lulu's Bar'da kutladı. Podyum dünyasından birçok ünlü mankenin katıldığı doğum günü partisinden habersiz olan Erez, pastasını dostlarıyla kesti.
  4. Kimken kimse olmuşsun...

Kimken kimse olmuşsun...

İçinden çıkamadığım yollarda geçer oldu vaktim. Ve ben senden çıkıp başkasına gittiğime inandıkça, sana geri döner oldum. Meğerse senden başkasına gidemezmişim de kendimi kandırıp uyanır olmuşum. En büyük rüyamken, en geniş gerçeğim olmuşsun. Ertesi günün sabahında ne olacağını bilmeden harcadığım vaktimdin. Bir an mutlulukla hayal kurarken, o anın sonunda ağlar oldum. Göz yaşlarımı...
  5. Ünlü Kareograf Uğurkan Erez Dede Oldu

Ünlü Kareograf Uğurkan Erez Dede Oldu

uğurkan erez uğurkan erez haberleri Sevgili melekler, ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen programlarından Bugün Ne Giysem adlı programın jüri üyelerinden Uğurkan Erez dede oldu. Kızı doğum yapan Uğurkan Erez son derece mutlu anlar yaşadı. İşte Uğurkan Erez haberleri, haberin detayları... Burak-Billur Erez Çıdamal çiftinin bebeği Uğur Bora, bugün dünyaya gözlerini açtı... Uğur...

Sayfayı Paylaş