gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ukrayna ya vize kakıyor mu kalkacak mı kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya kızlar ukrayna yı görmek istiyorum bi kaç arkadaşımız vize kalkacak demişti. Tam olarak vize ne zaman kalkacak yada vize olayı kalkacak mı kalkıyor mu bununla ilgili bir haber yada duyumunuz var mı teşekkür ediyorum.

2. misal

misal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili kayıtsız üye sen gezmek için kalkmasını istiyorsun ama kalkarsa Türk kadınlarının sonu pek iyi olmaz sanırım :D

Ukrayna ya vize kakıyor mu kalkacak mı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk turiste vize kalktı mı?

Türk turiste vize kalktı mı?

Yalnız aktif hizmet sunanların değil pasif hizmet alacakların da vizesiz seyahat edebileceğine karar verildi. Almanya’da Berlin İdari Mahkemesi, nakliye şoförleri gibi yalnız aktif hizmet sunanların değil ’pasif hizmet’ alacakların da vizesiz seyahat edebileceğine karar verdi. Kararın Türk turistlere de vize muafiyeti getirdiği öne sürülüyor. Berlin İdari Mahkemesi’nin 25 Şubat 2009...
  2. Dominik Cumhuriyeti Vize İstiyor Mu

Dominik Cumhuriyeti Vize İstiyor Mu

Dominik Cumhuriyeti Vize İstiyor Mu ben Dominik Cumhuriyetine gitmek istiyorum
  3. Minübüsler Kalkacak mı?

Minübüsler Kalkacak mı?

Minübüsler Kalkacak mı? Arkadaşalr duyduğuma göre Minübüsler Kalkacakmış bu doğrumu sizde duydunuz mu?
  4. Ukrayna Hangi Dili Konuşuyor bilen var mı

Ukrayna Hangi Dili Konuşuyor bilen var mı

Ukrayna Hangi Dili Konuşuyor bilen var mı ben çok merak ettim de arkadaşlar:S Evet Ukraynanın dili nedir?
  5. Avusturyaya vize kalkacakmış bilgi verirmisiniz?

Avusturyaya vize kalkacakmış bilgi verirmisiniz?

Avusturyada yakınlarımız var ve duyduğum bir haber beni, çok sevindirdi. Avusturyaya vize kalkıyormuş, doğrumu acaba? Bilgi verirmisiniz?

Sayfayı Paylaş