gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

$ul€'nin Fırfırlı Zara ELbisesi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

zara indirim elbise modelleri 2012 hakkında merak edilen ne varsa meleklermekanında. Sevgili melaikelerim :D:D yine ben yine alışveriş... Bu yeni elbisem ( elbise deyince akla uzun bişeyler delir ama neyse) Zara'nın... Hemde inanılmayacak fiyatla =) Askılı elbisem gibi bunun içine girip foto çektiremedim affınıza sığınıyorum =) İşte benim elbisem;

Çok şeker dimi... Belindeki lastiği belimi kavrıyor ve yürürken bile şifon fırfırlarıyla sanki ucuyor gibi hissediyorum kendimi =)

Fiyatına gelince... Şok Şok Şok 10 TL :D:D

PaSikA, CeMoŞ, asiruki ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    10 muuuuuuuuuuuu :D:D anaa heryer %70 indirimde tabi :D:D benimde zaraya uğrama vaktim geldi sanırım hahahahahaha
    çok güzelmiş canım üstünde paralansın :D:D

$ul€ bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    10 tl mi ne kadan ucuz hemde çok şekermiş . Sana yakışacağından da eminim lkardeşliğim.

$ul€ bunu beğendi.
  4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Tşk ederim kardeşlerin en iyisi en meleği :kiss:

ßeLeN bunu beğendi.
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    anaa 10 muuu nekaa ucuzz ama çok şeker gerçektendee iyi günlerinde giyin şuleciimm bayıldım elbisene

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şekermiş elbise fiyatı elbisedende şeker :D:D Güle güle iyi günlerde giy canım

$ul€ bunu beğendi.
  7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Tşk ederim PAsim.... Kuzuluğum tuttu yine bende beyaz beyaz aldım :D

8. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzelmiş ii günlerde giy fiyatıda çok iyiymiş :)

$ul€'nin Fırfırlı Zara ELbisesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. $ul€'nin Yeni Elbisesi =))

$ul€'nin Yeni Elbisesi =))

Kızlar bugün alışveriş merkezine gittim... Altını üstüne getirdim tabiki :D Ama ala ala sadece bir abiye terlik ve elbise aldım =) terliğimin fotosunu çekerken şarjım bitti.... onun resmi yok şimdilik ekbisem var sadece =) Bakın bakalım yakışmış mı? Bu defa giyinip çekindim =) Meleişlerim bu da yaka detayı =) daha yakından çektim bu renk beni çok açıyor... kendimi aşarsam...
  2. $ul€'nin Askılı Uzun Elbisesi

$ul€'nin Askılı Uzun Elbisesi

askılı ebise uzun 2012 modası modelleri hakkında merak ettiğiniz herşey burada meleklerim. Merhaba sevgili meleklerim; Bilmeyen kalmadı sanırım benim alışveriş tutkumu az az ama sık sık alışveriş yaparım. Geçenlerde de aldığım yeni elbisemi paylaşmıştım Bütçemi fazla sarsmam :D:D Sıkı pazarlık yaparım vs... Yine elbise aldım dayanamadım :D Ama bu elbiseme ve fiyatına bayılacaksınız... İşte...
  3. $ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

$ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

börek tarifi paçanga nasıl yapılır kolay tarifler börek yapılışı resimli hakkında merak ettiğiniz herşey burada. Merhaba sevgili melekler; Bugün canım acayip şekilde börek istedi. Anneme söyledim gidip hemen 2 paket yufka aldım. Ve hemen hazırlıklara başladım. Öneclikle malzemeleri hazırlamaya koyuldum. Sosu için; 2 yumurta 1 su bardağı süt 4 yemek kaşığı sıvıyağ... bunların hepsini derin...
  4. Zara en şık gece elbisesi modelleri 2012

Zara en şık gece elbisesi modelleri 2012

Çoğumuzun ilk tercihlerinden olan Zara, 2012 yılının modasına uygun şekillerde ürettiği gece koleksiyonu ile yine harika işlere imza atmış gibi görünüyor kızlar... Geceleri dışarı çıktığınızda veya özel bir davete gittiğinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Zara gece elbise modelleri, güzelliğinize güzellik katacak diye düşünüyorum.
  5. Fırfırlı Bebek Elbisesi Örneği

Fırfırlı Bebek Elbisesi Örneği

fırfırlı bebek elbisesi örgü bebek elbisesi modelleri örgü bebek elbisesi Mini mini kızlarımıza örebileceğimiz çok sevimli bir elbise modeli paylaşacağız sizlerle melekler :) Tombul tombul bacakların altından çıkacağı bu şirin fırfırlı elbise bebeğinize çok yakışacak. İşte fırfırlı elbisenin örülüşü.. ARKANIN YAPILIŞI : YETMİŞ ilmek başlayınVe düz örgü örün. SEKİZ sıra fuşya rengi ip...

Sayfayı Paylaş