gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

$ul€'nin Yeni Çantası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Kızlar geçen gün aldığım çizmeye uygun bi çanta almayı düşünüyordum...Gerçi alalı oldu 2-3 hafta ama anca koymak nasip oldu :) Neyse siz şimdi çizme mavi değildi griydi diyeceksiniz :D evet hala gri hahaha :24:
    Ama ben mavi rengi çok sevdiğim için mavi ağırlıklı Gri kenarlı bi çanta aldım...Ayrıca bu benim ilk deri çantam...:D

Nasıl kızlar?

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    cok guzel süslüm naciyemmm bnmmm güle güle kullannn
    kaca aldın kız sen bunu ayy allahım yaaa sen alıp verip ekonomiye can veriyosunn

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım hayırlı olsun Alllah sana çoookk ama çooooooookkkkkkkk zengin bi koca nasip etsinn :D yoksem 2 günde iflas bayragını çeker :)

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    aynnnennnnn aynnnnnennnn aynnnneeeeennnnnn :hhh::hhh::hhh:

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Şeklini çok beğendim tatlım ama gerçek deri ve kürk kullanımına karşıyım bi video var ben sana onu izleteyim de bakalım sen de bi daha alcan mı :D

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hayalim yok kız gerçek deri değil bende karşıyım gerçeğine :D

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    sen varya az değilsin :D:Laie_23::Laie_23:

:dp178::dp178::dp178:

en iyisi biz o duada biraz değişiklik yapalım....

Allahım şulenin (yani ben oluyorum o ) sevgilisine bol paralı hayırlı bir iş nasip et...onları bir yastıkta kocat yarabbim...o kadar çok mutlu olsunlar ki ikiside bir yastıkta kocasınlar hiç ayrılmasınlar...hatta ve hatta şule o kadar çok sevsin ki kocasını yanından ayrılıp alışverişe gidemesin :D

hahaha hahaha hahaha

8. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    güle güle kullan canım zevkli seçim olmuşş:)

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    süslüü pakisemmm ... iyi günlerdee kullann balım ... güzelmişş begendimm cantanıı....

10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kızzzz şulee kokoş yine miii süslü birşeyler aldın işin gücün para harcamak :D Diyenede bak bende kış alışverişi yapmayı düşünüyorum :D

Hadi bakalımmm güle güle parçala çantanı :D

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok şık duruyor canım, Güle güle kullan :) Bende de bastıralamıyan bir çanta tutkusu var :) Bende bu günlerde kendimi şımartmak için yeni bir tane düşünüyorum bakalım :) Ha bu arada dilerim ki o dualar kabul olur ve o çantanın içinde sevdiğin ve sana ait bir nikah cüzdanı ile para dolu olur :D

12. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Ayy ayy ***** kurban olurum o dillere o güzel lafları düşüren yüreğine ....Amin canım amiiiinnnnn

$ul€'nin Yeni Çantası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. $ul€'nin Mekanı

$ul€'nin Mekanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. $ul€'nin Alışverişi

$ul€'nin Alışverişi

Uzun zamandır alışverişlerimi yayınlamıyordum barı bu son aldıklarımı koyayım dedim :) Bakın bakalım kızlar beğenecek misiniz? She deoderant çok uygundu almadan gidemezdim :) hemde çok tatlı bi kokusu var :D :sule: Avon kremde şee için... ığğ neydi :D bazen ufak tefek renk tonlarında farklılık oluyor yüzümde onun için... Petrol mavisi göz kalemi ve ucu kıvrık rimel... :D Uzun zamandır...
  3. $ul€'nin Yeni Elbisesi =))

$ul€'nin Yeni Elbisesi =))

Kızlar bugün alışveriş merkezine gittim... Altını üstüne getirdim tabiki :D Ama ala ala sadece bir abiye terlik ve elbise aldım =) terliğimin fotosunu çekerken şarjım bitti.... onun resmi yok şimdilik ekbisem var sadece =) Bakın bakalım yakışmış mı? Bu defa giyinip çekindim =) Meleişlerim bu da yaka detayı =) daha yakından çektim bu renk beni çok açıyor... kendimi aşarsam...
  4. $ul€'nin Yeni Alışverişi =)

$ul€'nin Yeni Alışverişi =)

Bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama ben tam bir alışveriş canavarıyım :) Neyse lafı pek uzatmayı sevmediğimi de bilenler bilir :) Gelelim bu bizim kız $ul€ neler almış kaç paraya almış... vs.. Evet kızlar ilk alışverişim anneme anneler günü için aldığım terlikte.... Ta ta ta taaammmm..... İşte bitanecik annemin pamuk ayaklarına fıstık gibi bi terlik... Anniş için yaptığım alışveriş şu an...
  5. $ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

$ul€'nin Börekleri [[ Resimli ]]

börek tarifi paçanga nasıl yapılır kolay tarifler börek yapılışı resimli hakkında merak ettiğiniz herşey burada. Merhaba sevgili melekler; Bugün canım acayip şekilde börek istedi. Anneme söyledim gidip hemen 2 paket yufka aldım. Ve hemen hazırlıklara başladım. Öneclikle malzemeleri hazırlamaya koyuldum. Sosu için; 2 yumurta 1 su bardağı süt 4 yemek kaşığı sıvıyağ... bunların hepsini derin...

Sayfayı Paylaş