gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Ulan İstanbul" Dizisi Yaren'in Söylediği Şarkı "Kezzapla Mayonez" (Unfaithful) Şarkısının Sözleri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kanal d ulan istanbul, kezzapla mayonez, yaren unfaithful

Sevgili melekler, henüz yayına girmeden dizi içinde başrol karakterlerinden Yaren'in söylediği şarkıyla sosyal medyayı sallayan dizi "Ulan İstanbuléda şarkıcı Yaren'i ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu canlandırıyor. Biz de bu sayfamızda bu meşhur şarkının sözlerini paylaşıyoruz...

yaren.jpg

DAMARIMDAN AKAN RH NEGATİF
    DOĞUMDA ÖLMEYİ HAK ETMEDİM Mİ?
    ŞAPLAĞI YÜZÜME VURMUŞ BE EBEM
    KUNDAKTA ÇİLEYİ AZ ÇEKMEDİM Kİ

BENİ HASTA EDEN BU AŞK HEPATİT
    CİNAYET SEBEBİM FARK ETMEDİN Mİ?
    ACILAR MAKYAJIM İNTİHAR SÜSÜM
    ULAN İSTANBUL BENİ TERKETMEDİN Mİ?

ANAM UYUR, BABAM UYUR

HİÇ DOĞMAMIŞ BEBEM UYUR
    OTOPSİM PASPASIN ALTINDA
    PARMAK UÇLARINDA GEL DE AL CANIMI
    ACIYI BALE EYLEMİŞİZ
    SIKINTI YOK…
    ÇOK ŞEY GÖRDÜM
    YÜZÜSTÜ GÖMÜN BENİ
    MEZAR TAŞIMA UNFAITFUL YAZIN
    DÜNYA DERT GÖRSÜN…
    KAN BİLE KANIYOR BENİM İÇİMDE
    YANİ ŞARKI DEĞİL BU DOSTUM
    BU BİR KATLİAM…

KEZZAP'LA MAYONEZ GETİR BE GARSON
    SIKSINLAR ÜSTÜME BİTSİN BU ÇİLE
    AZRAİLE BENDEN ÇAY GÖTÜR BE GARSON
    ALMAYA GELİRKEN BASMASIN ZİLE

Söz-Müzik: Yaren

"Ulan İstanbul" Dizisi Yaren'in Söylediği Şarkı "Kezzapla Mayonez" (Unfaithful) Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri

Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri

Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözleri, Muck Dizisi Ada Çığ gibi şarkı sözleri istiyorum. Merhaba arkadaşlarım. Muck dizisinde Adanın söylediği Çığ gibi şarkısını dinlediniz mi, dinlediyseniz eminim sizde bittiniz o şarkıya. Ben şahsen bayıldım ve Muck Dizisi Adanın söylediği şarkı Çığ gibi sözlerini istiyorum sizden
  2. Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözleri

Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözleri

Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözleri varmı yada bilen var Kuzey Güney dizisi Kuzeyin söylediği şarkı Yalnızım Yalnız sözlerini :)
  3. Seksenler Dizisi 2 Ekim Ergun'un Söylediği Şarkının Sözleri Buyrun

Seksenler Dizisi 2 Ekim Ergun'un Söylediği Şarkının Sözleri Buyrun

Bu konu, seksenler dizisi 2 ekim ergunun söylediği şarkı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 80li yılları birebir yaşayanların en beğendiği dönem ve komedi dizisi Seksenler dün gece yine hem güldürdü hem de düşündürdü. 80 ihtilalinde suçlu suçsuz herkesin gözaltına alınmasının işlendiği dün gece ki bölümde Ergun'un ölümsüz aşkı Nazlı için kahvede otururken söylediği şarkı tam...
  4. Ulan İstanbul Yaren'in Ruju

Ulan İstanbul Yaren'in Ruju

ulan istanbul yaren ruju,şebnem bozoklu ruju,ulan istanbul dizi karakteri yaren ruju Fenomen dizi 'Ulan İstanbul' hayranları tarafından en ince ayrıntısına kadar izlenmeye devam ediyor. Şebnem Bozoklu'nun canlandırdığı Yaren karakterinin kullandığı ruj da bu ilgiden nasibini aldı. Pazarda satış aracı olarak kullanılıyor. Şebnem Bozoklu'yu şaşırtan tabela Yaren’in kullandığı ruju satmaya...
  5. Poyraz Karayel'in Söylediği "Elleri Ellerime" Şarkı Sözleri

Poyraz Karayel'in Söylediği "Elleri Ellerime" Şarkı Sözleri

poyraz karayel dizi müzikleri, poyraz karayel dizi oyuncuları, poyrazın söylediği şarkı kim ait, poyrazın söylediği şarkının sözleri Kanal d ekranlarının yeni olmasına rağlen kısa sürede oldukça popüler olan dizisi "Poyraz Karayel" gün geçtikçe daha çok hayran kitlesine sahip olmaya devam ediyor. Dizinin 4 Şubat akşamı oynayacak olan bölümün de Poyraz, elin de gitarı ile şarkı...

Sayfayı Paylaş