gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ULAŞ AY :sen dünyanın en güsel kadınısın

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Kıymetini ben bilirim Kimseler bilmese de Gözlerinden anlarım Bir melek var içinde Sen dünyanın en güzel kadınısın Benim için sevgilim hayatın anlamısın Sözler anlatamaz kalbimdeki yerini Gözlerime bak anla ne kadar sevdiğimiSen dünyanın en güzel kadınısın Benim için sevgilim hayatın anlamısın Sen dünyanın en güzel kadınısın Benim için birtanem hayatın anlamısın

ULAŞ AY :sen dünyanın en güsel kadınısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en güzel kadını<<<

dünyanın en güzel kadını<<<

http://www.funpic.hu/swf/caroline.swf CLEAR HERE e hızlı ve sürekli tıklayın
  2. ulaş ay

ulaş ay

ulaş ay ulaş ay biyografi savaş ayın oğlu ulas GŞükran Ay'ın torunu, Savaş Ay'ın oğlu sevgili Ulaş Ay kardeşimiz, "Gamzeler" adlı albümünü tanıttı. Şöyle uzaktan bir baktım da bizim "A Takımı"nın kaptanının gözlerinin içi gülüyordu. Oğlunun yanında kameralara poz verirken, gururla göğsünü şişiriyordu. Nasıl şişirmesin ki? Ulaş pırıl pırıl bir genç. Etrafına ışık saçıyor....
  3. Dünyanın En Güzel Kadını??

Dünyanın En Güzel Kadını??

Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar.
  4. dünyanın en çekici kadını

dünyanın en çekici kadını

çekici resimler dünyanın en güzel kadını dünyanin en güzel kadini dünyanınengüzelkadını dunyanin guzel kadini Başlığa bakıp da sakın bir derginin yaptığı ''yılın en çekici kadını'' anketinden bahsettiğimizi zannetmeyin. Dünyanın en güzel kadını hala Angeline Jolie. Artvin'de yaşayan Cennet Hanım'ın çekiciliği başka yönde. O, iki koluyla metal cisimleri mıknatıs gibi çekmesiyle herkesin ilgi...

Sayfayı Paylaş