gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ulaş ay

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

ulaş ay ulaş ay biyografi savaş ayın oğlu ulas [​IMG]GŞükran Ay'ın torunu, Savaş Ay'ın oğlu sevgili Ulaş Ay kardeşimiz, "Gamzeler" adlı albümünü tanıttı. Şöyle uzaktan bir baktım da bizim "A Takımı"nın kaptanının gözlerinin içi gülüyordu. Oğlunun yanında kameralara poz verirken, gururla göğsünü şişiriyordu. Nasıl şişirmesin ki? Ulaş pırıl pırıl bir genç. Etrafına ışık saçıyor. Eh, albümü de "olmuş" yani... Hele "Bula Bula" isimli bir şarkısı var ki, bu yaz pek çok kulüpte gençleri azdıracak gibi!.. Ulaş'ın albümünde söz olarak Savaş Ay'ın buram buram romantizm kokan şiirlerini bulacağımı sanıyordum, ama yanıldım. Bu genç adam, albümdeki tüm besteleri kendi yapmış, sözlerini kendi yazmış. Yani "Ay" ışığına muhtaç olmadan, kendi mehtabını yaratmış! Helal olsun ona... Bu arada Ulaş'ın, Savaş Ay'a hiç benzemediğini fark ettim. Bir kere tam bir salon beyefendisi. (Şimdi Kaptan'ın sunturlu bir küfür savurup, "Ulan biz sokak çocuğu muyuz?" dediğini duyar gibiyim.) Sonra akordeon değil, gitar çalıyor. Hem de "iyi" çalıyor. (Yine kulağım çınladı) Bir de ben "A Takımı" şapkasının genetik olduğunu ve kafa derisiyle birlikte geliştiğini sanıyordum. Savaş Ay'ın oğlunda göremeyince çok şaşırdım! Şaka bir yana, böylesine özel bir günde Savaş Ay'ın Ulaş'tığı bu güzelliği sizlerle paylaşmak istedim. Yazının sonuna ise bir "jüri klişesi" eklemeyi uygun buldum: "Yolun açık olsun sevgili Ulaş..."
    alıntıdır

ulaş ay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ulaş ay ilk buluşma

ulaş ay ilk buluşma

Gamzeler adlı albümü ile büyük yankı uyandıran Ulaş Ay, Ev Restoran’da sevenleri ile buluştu. İlk geceden büyük beğeni toplayan Ulaş Ay en güzel şarkılarını seslendirdi ATATÜRK Caddesi üzerinde bulunan Ev Restoran’da Türkiye’nin yakından tanıdığı usta gazeteci Savaş Ay’ın oğlu Ulaş Ay sahne almaya başladı. İkinci kez Alanya’ya gelen ve “Buraya aşığım” diyerek Alanya’ya olan sevgisini de dile...
  2. ulaş ay arşiv...

ulaş ay arşiv...

şükran ay gamzeler ulaş ay albüm ulaş albümleri mithat güçlü karataş Dinleyenlerden tam not aldı... Haziran ayının başında albümü Gamzeler'i müzikseverlerin beğenisine sunan Ulaşcan Ay, şarkılarıyla dinleyenlerinin beğenisini topladı. Genç yorumcu, ilk video klibi için 'Bende Sıra' adlı parçayı seçti. Uzun süredir profesyonel olarak müzikle ilgilenen Ulaşcan Ay, yeni albümü 'Gamzeler' ile...
  3. ulaş ay : AFFET

ulaş ay : AFFET

Yaptığım hataların farkındayım, Ne olur bir şans daha tanı bana Bebeğim seni çok üzdüm biliyorum Ne olur affet beni bu son defa... Senden sonra hiç kimseye Dokunamadım senin gibi Başka bir sen hiç olmadı Yapamadım başkasıyla, Hiç birşey aynı olmadı senden sonra... Affet ne olur bebeğim beni affet, Hadi gel kollarıma bitsin bu hasret Acıya zaman yok ölümlü dünya Affet ne olur seviyorsan...
  4. ULAŞ AY :gamzeler

ULAŞ AY :gamzeler

ulaş ay gamzeler Seni böyle görmek istemezdim yar Saclarin kar beyazı yüzün solgun Seneler doldurmus gamzelerini Ama gözlerine dokunmamis yar Yazik sana nasil kiydilar yar öpülecek ellerini kimler yordu Acilar cürütmüs hayellerini Ama gözlerine dokunmamis yar Seneler doldurmus gamzelerini Ama gözlerine dokunmamis yar
  5. ulaş ay :GÖZYAŞLARI

ulaş ay :GÖZYAŞLARI

Aylar oldu ayrılalı ama hala aklımdasın Alışmak zor yokluğuna ekmeğimle suyumdasın Aramızda millerce mesafeler olsa da Acımasız insanlar engel olsa da kavuşmamıza Kalbimin en derin yerinden koparıp sevgimi Gönderirim sana martıların kanadında Ama sen ağlama bebeğim ağlama yeter Artık sil gözyaşlarını Bir kez olsa görsem seni sarılsam hiç bırakmasam Neden oldu bilmiyorum seni çok özlüyorum

Sayfayı Paylaş