gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ulead Gif Animatorde Resim Birleştirme.. (Resimli Anlatım..)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gif birleştirme gif resimleri birleştirme gifleri photoshopta iki resmi resimli anlatım resim siteleri

İşte Örnek Resimimiz..

Ve buda diger örnek resimimiz..

(alıntı)

Ulead Gif Animatorde Resim Birleştirme.. (Resimli Anlatım..) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

İmzaya Resim Yükleme Resimli Anlatım

BURADA İKİNCİ İŞLEM MELEKLERİM :D:D:D BUDA SON AŞAMA :D:D:D
  2. Kolsuz Triko Resimli Anlatım

Kolsuz Triko Resimli Anlatım

triko süveter modelleri resimli süveter modelleri kolsuz web den triko süeter çeşitleri Yaz ayları için çok kullanışlı çok şık bir kazak modeli MALZEMELER: ANCHOR “Dafne” El Örgü İpliği (% 95 Akrilik,% 5 Sim) Yaklaşık 200 gr. Renk:1191 Kırmızı 4.5 numara 1 çift örgü şişi 4.5 numara yuvarlak örgü şişi Beden : 36-38. Büyük beden için ölçüler parantez içindedir. Kullanılan örgüler : Haroşa...
  3. Resimlerle bebek bakımı anlatımı

Resimlerle bebek bakımı anlatımı

resimli bebek yelekleri YENİ DOĞMUŞ BİR BEBEK NASIL KUNDAKLAMALI Kundağın faydaları Kundaklama bazı bebekler için yatıştırıcı olmasının yanında uyurken yüzüstü dönmelerine engel olduğu için SIDS önlemi olarak da faydalıdır. Bebekler kendileri dönebilecekleri zamana kadar kundaklanabilirler Tüm bebekler kundaklanmayı sevmediği için işaretleri iyi gözleyin ve onun...
  4. Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Açtığımız konuya resim yüklemek için (resimli anlatım)

Sevgili melekler; açtığımız konulara resim yüklemekte sıkıntı yaşıyorsak ya da yüklediğimiz resim görünmüyorsa aşağıdaki anlatıma bir göz atın derim. :D Yukarıdaki yöntemi denediniz ancak böyle bir sorun çıktı , ozamanda başka bir yükleme yöntemi var meleklerim :)

Sayfayı Paylaş