Ülke bayrakları ve isimleri ingilizce

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

bayraklar ve isimleri ülke bayrakları ve isimleri dünya bayrakları dünya ülkeler [​IMG]ülke bayrakları ve isimleri ingilizce, ingilizce ülke isimleri baraklı

Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Bilgi için tşk..

3. Şevval ÇARK

Şevval ÇARK Forum Okuru

tiskür
    çok tsk edeerim

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tşkrrr ederiiiim

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saol işime yaradı :)

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok güzel teşekürler herkeze :) ;) ;) ;) =]

7. ekrem eren yorguner

ekrem eren yorguner Forum Okuru

ne yalan solum benimm işime cok yaradı !!!!!!!!!!!......):(:(:(:(:(:(:(:(:):)):)):)):)):):):):):):):):):

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işime yaramadı diyeemem :)

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işime yaradı saol:))))......:<:<<<<:>>>>><

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işime yaradı saoll oww yeee

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evttttt işime yaradı

12. angelssi

angelssi Forum Okuru

thankssss yhaaa walla şime yaradı beaaa:):):)

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evet benimde işime yaradı

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işime yaramadı çünkü isimleri ingilizce

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok teşekkür ederim :)

Ülke bayrakları ve isimleri ingilizce konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Günümüz Türk Devletlerinin İsimleri ve Bayrakları

günümüz türk devletleri isimleri adları bayrakları listesi ile ilgili bilgiler burada melekler Türk devletleri tarih boyunca Türk halkları tarafından kurulmuş özerk cumhuriyet, beylik ve bağımsız cumhuriyet, beylik, imparatorluk ve hanedanlıkları içerir melekler :) Osmanlı İmparatorluğu dahil tarihte kurulmuş eski Türk devletlerinin sayısı 16'dır.Günümüzde ki Türk devletlerinin isimlerini ve...
  2. ingilizce bayrak isimleri

Ingilizce bayrak ismleri
  3. Ülke Bayrakları ve İngilizce İsimleri

İngilizce Ülkelerin Bayrakları ülkelerin ingilizcesi Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda Ülkelerin bayrakları ve ingilizcesini öğreniyoruz. "Aman banane, ne işime yarar ki" demeyin emin olun ki mutlaka gün gelir edindiğiniz bilgi bir işinizi görür, kim bilir milyoner siz olursunuz :D:D
  4. İngilizce Çiçek İsimleri

İngilizce Çiçek İsimleri yazın bana: Kızlar İngilizce Çiçek İsimlerini merak ediyorum siz biliyorsanız yazın yada konusu varsa
  5. İngilizce Kadın Erkek İsimleri

İngilizce İsimler İngilizce Kadın Erkek İsimleri Merhaba Melek'ler, bizden ricada bulunan misafirimiz için ve sizler için de İngilizle bay bayan isimlerini bu yazımızda listeliyoruz :) Bayan İsimleri Anlamı Adela Barbara Calanthe Deborah Erica Flora Gardenia Heaven Isabel Jacqueliny Katherina Lessie Mabelle Nerissa Olivia Rosemary Scarlett Tamela Ursula Valerie Winona Xenia Yasmin Zena...
  6. Ülke bayraklarının İngilizce yazılışları nasıldır

Ülke bayraklarının İngilizce yazılışları nelerdir tüm ülkeleri içerirse çok iyi olur.
  7. Ülke Bayrakları Ve Anlamları

Ülke bayraklarının renklerinin ve şekillerinin nereden geldiğini çok merak ediyorum hep bir kaç ülkenin bayrağı mevcut daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.
  8. Merak Edenlere B Harfi İle Başlayan Ülke İsimleri Listesi

B İle Başlayan Ülke İsimleri B Harfi İle Başlayan Ülkeler Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız B ile başlayan ünlüler listemizin ardından bu sayfamızda da B İle Başlayan Ülke İsimleri ile sizlerleyiz... -Bahreyn -Bangladeş -Belçika -Benin -Beyaz Rusya -Bhutan -Birleşik Arap Emirlikleri -Birmanya (Myanmar) -Botswana -Brunei -Bulgaristan -Burkina Faso -Burundi
  9. Ülke ve milletlerin ingilizce isimleri lazım bana acilen

Ülke ve milletlerin ingilizce isimlerini acilen yazabilirmisiniz, ödevim var, bir el atın :)
  10. N harfiyle başlayan ingilizce hayvan isimleri

Kızlar merhaba bana ingilizce olarak n ile başlayan hayvan isimlerini yazar mısınız, arkadaşla iddiaya girdik, ben yok diyorum o var :D

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ingilizce bayraklar

,
  2. ingilizce ülkeler ve bayrakları

,
  3. İngilizce bayraklar ve adları