gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ülkelerin Futbol Taktikleri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Ülkelerin Futbol Taktikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ülkeler Göre Futbol Taktikleri (süper)

Ülkeler Göre Futbol Taktikleri (süper)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ülkelerin Futbol Taktiği(süper)

ülkelerin Futbol Taktiği(süper)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Futbol Dİyologlari

Futbol Dİyologlari

Ömer Çavuşoğlu: Elini vicdanına koy!.. İhsan Kalkavan: Tamam koydum... Muhabir: How was Sergen's freekick goal? Van Hooijdonk: It was fantastic... Lig Tv muhabiri: Evet sayın seyirciler çok fantastikti diyor... (Şansa Dansa'da Seray Sever, Fatih'e ipucu verir) Seray Sever: Möööö!.. Fatih Ürek: Geyik? Seray Sever: Ya mööööö!.. Fatih Ürek: Tamam buldum... Ceylan? Gülben Ergen: 6 kilo verdim,...
  4. futbol

futbol

GALATASARAY'lı herkes burayaa :cimbom:
  5. Futbolun Kuralları

Futbolun Kuralları

Futbolun Kuralları nelerdir bakalım bayanlar Futbolun Kurallarını ne kadar doğru biliyor :)

Sayfayı Paylaş