gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ülkemi temsil için destek almadım

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

2007 TÜRKİYE İKİNCİ GÜZELİ SİNEM SÜLÜN, 14 TEMMUZ'DA VİETNAM'DA YAPILACAK KAİNAT GÜZELİ YARIŞMASI'NDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK. SİNEM, YETERLİ DESTEK GÖRMEDİĞİ VE YALNIZ HAZIRLANDIĞI İÇİN DERTLİ!.. 14 Temmuz'da Vietnam'da düzenlenecek 'Miss Universe' (Kainat Güzeli) yarışmasında ülkemizi temsil etmeye hazırlanan 19 yaşındaki Sinem Sülün, 'Güzellik tek başına anlam ifade etmez, zeka da çok önemli' dedi. Geçtiğimiz yıl Türkiye ikinci güzeli seçilen Sinem, 'Türkiye'nin Kainat Güzeli Yarışması'nda hiç derecesi olmamış. İnşallah ben dereceye girerim' şeklinde konuştu. 'Miss Universe' hakkında ne düşünüyorsunuz?

Derece alır mıyım bilmiyorum ama ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Türkiye'nin bu yarışmada derecesi yok. Sadece 10 sene önce Hanife Çetiner'in yaptığı kostümle 'milli kostüm' derecemiz var. Benim bu yarışmada giyeceğim kostümü de Hanife Çetiner yaptı. Herhalde bir milli kostüm derecesi alabilirim diye düşünüyorum. Ailemin dışında bana pek destek veren yok. Bu projeler dünya çapında önemli. Belirli yerlerden destek gerekiyor.
    * Türkiye'yi nasıl temsil edeceksiniz. Nasıl hazırlandınız?
    Sadece güzellik yetmiyor. Coğrafyasıyla, tarihiyle, kültürüyle, yaşam biçimiyle ülkemi temsil edeceğim. Bu güzelliği aşıyor ve başka bir boyuta geçiyor. Türk kadının modern yüzünü göstereceğim. Birtakım hazırlıklarım oldu. Kapadokya'ya gittim. Nevşehir Belediyesi'nden destek gördüm. Oradan aldığım hediyeleri yarışmacı kızlara vereceğim.
    * Sorumluluk hissediyor musunuz? Üzerinizde bir yük var mı?
    Açık konuşmak gerekirse, hiçbir sorumluluk hissetmiyorum. Çünkü sadece kendim hazırlandım. Manevi yönde bir destek görmediğim için bir sorumluluk hissetmiyorum. 'Miss Turkey' yarışmasının isim sahibi Can Sandıkçıoğlu ve Özcan Sandıkçıoğlu'nun çabalarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.
    * Hedefleriniz nedir? Şu an her şey muallakta. Yarışmayı kazanma ihtimalim de var, üniversiteyi kazanma ihtimalim de... Bu sene olsun veya olmasın, eğitimime mutlaka devam edeceğim. Modellik ve büyük oranda oyunculuk yapacağım. Şu an bile oyunculuk teklifleri alıyorum ama önceliğim yarışma. Her şey yarışmadan sonra netleşecek.
    kaynak:haberler.com

ülkemi temsil için destek almadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temsil

Temsil

yetkisiz temsil nedir dolaylı nedir doğrudan çeşitleri borçlar hukukunda 7. Temsil Örneğin Sabancı'nın fabrikası mal alıp satarken Sabancı alıp satmaz, satış müdürü bu işlemleri gerçekleştirir. Burada temsil geçerlidir. 7.1 TEMSİL TÜRLERİ 7.1.1YETKİYE DAYANAN TEMSİL Bu iki temsil türünde de en az 3 kişi vardır. Temsil edilen, temsilci ve 3.kişi. Mümessil 3. kişi ile sözleşme yapar.Maddi bir...
  2. Ülkemiz İçin Sadece 1dakika

Ülkemiz İçin Sadece 1dakika

TURKIYE ICIN SADECE 1 DK 2012 olimpiyatları için istanbul 9 aday şehirden biri... şu anda istanbul oylamada birinci durumda!... moskovadan sadece 60.000 oy önde... 1 dakikanızı ayırıp oy verin lütfen, sadece aşağıdaki linki tıklayıp, istanbul kutucuğunu seçip vote'ye tıklayın... OY VERMEK İÇİN
  3. Doğu Türkistan'a Destek İçin İmza Kampanyası

Doğu Türkistan'a Destek İçin İmza Kampanyası

Çin'deki SİNCAN-UYGUR Özerk Bölgesi'nde (gerçek adıyla DOĞU TÜRKİSTAN'da) soydaşlarımıza karşı bir soykırım düzenleniyor. Bu soykırıma dur diyelim ve imza kampanyasına katılalım. Aşağıdaki linkten bu imza kampanyasına katılabilirsiniz. Hadi arkadaşlar soydaşlarımızı yalnız bırakmayalım ve hepimiz bu imza kampanyasına katılarak tepkimizi gösterelim.. Yıllardır çin esareti altında soykırıma ve...
  4. Beren Saat ve Kenan İmirzalıoğlu Seul'de Ülkemizi Temsil Edecekler !

Beren Saat ve Kenan İmirzalıoğlu Seul'de Ülkemizi Temsil Edecekler !

beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Sevgili melekler, Beren Saat-Kenan Doğulu aşkı doludizgin gidedursun, Beren başka bir Kenan'la, Kenan İmirzalıoğlu ile ülkemizi temsil edecek. İşte Beren Saat haberleri, Kenan İmirzalıoğlu haberleri, haberin detayları... Sevgilisi Kenan Doğulu ile New York’a tatile giden Beren Saat, başrolünü oynadığı Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisiyle Seul’de...
  5. kediler için destek

kediler için destek

Herkese merhaba , kedim ile bir yarışmaya katıldık kazanılan ödül mamalar sokak kedileri için kullanılacaktır bu yarışmada yazacağım linke girip bize destek olursanız çok mutlu oluruz

Sayfayı Paylaş