gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ülkemiz için canını veren kişilerle ilgili şiir anı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ülkemiz için canını veren kişiler ülkemiz için canını veren kişilerle ilgili şiir anı

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

halen bilgi bekliyorum lütfen yardımcı olun bana ya :S

3. batuhan

batuhan Forum Okuru

4. batuhan

batuhan Forum Okuru

ülkemiz için canını veren kişilerle ilgili şiir anı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vatan İçin Canını Veren 15 Ölümsüz Kahramanımız

Vatan İçin Canını Veren 15 Ölümsüz Kahramanımız

uzman jandarma kıyafetleri ülkemiz için canını veren kişiler ozan onur ilgen jandarma uzman çavuş ülkemiz için canını cekinmeden veren kişiler Jandarma Astsubay Çavuş Hasan Önal (Eskişehir, bekar) Piyade Uzman Çavuş Cahit Yıldırım (Erzurum, evli) Piyade Uzman Çavuş Selçuk Can (Osmaniye, evli) Jandarma Uzman Çavuş Hasan Aygör (Kırıkkale, bekar) Jandarma Uzman Çavuş Egemen...
  2. Canımın incisine içine mektuplar şiirler yazılar

Canımın incisine içine mektuplar şiirler yazılar

Canım herşeyim nefesim seni bi ömür boyu sevicem bitanem.Seniii çok seviyorum Allah senin sevgini yüreğimden eksik etmesin.. Sen nerdesin bende biliyormusun? Sen nerdesin bende biliyormusun? Her sabah uyandığım günışığında Küçük dünyama sızan aydınlığın kendisindesin Geldiğin de, apaydınlık kaplanan gözlerimde Gittiğin vakit en koyu karanlıklara düşerim biliyormusun? Sen nerdesin...
  3. aldatılan kişi nasıl anlar?

aldatılan kişi nasıl anlar?

Aldatılan kişi nasıl anlar? İnci hanım 20 yıllık evliydi. 45 yaşındaydı. Eşi Hüseyin bey ise 48 yaşındaydı ve bugüne kadar çok ciddi bir sorun yaşamamışlardı. Ancak son zamanlarda boşanmış bir kadından fazlaca söz etmesi, ona yardımcı olduğunu anlatması İnci hanımı rahatsız etmişti. Ne olduğunu netleştiremediği ve eşini de suçlamak istemediği için bir terapiste başvurdu. Eşinin sıklıkla söz...
  4. Türkiye İlgili Şiir Şiirler

Türkiye İlgili Şiir Şiirler

Güzel memleketimiz için yazılmış olan en güzel şiirleri paylaşırmısınız seçici olsun lütfen
  5. İlköğretim İçin Atatürk İle İlgili Şiirler

İlköğretim İçin Atatürk İle İlgili Şiirler

İlköğretim Atatürk Şiirleri Atatürk şiirleri Okulların açılmasına sayılı günler kala İlköğretim haftası içinda okunabilecek İlköğretim Atatürk Şiirleri ile sizinleyiz melekler :) Atatürk Türk’ü ölümden Odur kurtaran Odur yeniden Türklüğü kuran. Yaptığı ordu Düşmanı kovdu. Ulusu, yurdu Odur yaratan. Türk’ün dileği Onun ereği. Yüce...

Sayfayı Paylaş