gebe
  1. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ülkemiz İçin Sadece 1dakika

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

TURKIYE ICIN SADECE 1 DK 2012 olimpiyatları için istanbul 9 aday şehirden biri...
    şu anda istanbul
    oylamada birinci durumda!...
    moskovadan sadece 60.000 oy önde...
    1 dakikanızı ayırıp oy verin lütfen, sadece aşağıdaki linki tıklayıp,
    istanbul
    kutucuğunu seçip vote'ye tıklayın...

Ülkemiz İçin Sadece 1dakika konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sadece kendimi hatırlatmak için söylüyorum...!!!

sadece kendimi hatırlatmak için söylüyorum...!!!

Ellerimin arasından kayıp gidiyor hayat Kendimi avutmak için bulduğum her şey bir süre sonra anlamsız geliyor Bir şeyler biterken yanı başında neyle avunabilir ki insan Kendimceoyunlarbuluyor,sıkılıyorum bir süre sonra kitaplar hiçbir şey anlatmıyor ya da kendimi dinlemek canımı sıkmaktan başka bir şeye yaramıyor Sense bir yerlerde kendine duvarlar örüyorsun Biliyorum ki...
  2. Sadece bayanlaramı? Birisi oğlunuz için

Sadece bayanlaramı? Birisi oğlunuz için

. Muhakkak birisi oğlunuz için...Ama hangisi?:)
  3. Sirke sadece salata için değildir

Sirke sadece salata için değildir

salata aldıç sirkesi Akşama yemek yaptınız ve yanında da salata.Salataya tat versin diye üzerine dolabınızda hiç bir faydası yokmuş gibi öylece duran sirkeyi aldınız ve üzerine döktünüz.Sirkeyle işiniz bitince tekrar aldığınız hatta sürekli aynı yerinde durduğu ve şişenin izi oluşan yere koydunuz.Ertesi gün yine akşam yemeğinin yanına salata yaptınız ancak bu sefer sirke yerine limon eklediniz...
  4. sadece içimden dökülenler............

sadece içimden dökülenler............

çok daraldım ve çok sıkıldım, bu bir isyan değil ama bu sene ne yapacağımı bilmiyorum, bir yandan iş durumlarım çalkantılı, bir yandan sınavlara hazırlık, diğer yandan kapatmam gereken borç..... bir diğer yandan da erkek arkadaşıma olan özlemim..... offffffffffff !!!!!!!! :(

Sayfayı Paylaş