gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Ülkeyi terk ediyoruz...

Konu, 'Magazin' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Ünlü sanatçı Haluk Bilginer eşi Aşkın Nur Yengi ve kızı Nazlı ile yeni yıla Londra'da girdi. Bilginer'in Londra aşkını bilmeyen yok. Zuhal Olcay ile evliliği sırasında Londra'nın en lüks semtlerinden Nothing Hill'den ev satın alan Bilginer boşandıktan sonra daireyi elden çıkardı. Daha büyük ve lüks bir ev alan ünlü sanatçı hayatında önemli değişiklikler yapacağını açıkladı.

ALBÜMDEN SONRA

2010'a yeni evinde giren Bilginer Londra'yı eşine sevdirdiğini de söyledi. Haluk Bilginer eşi Aşkın Nur Yengi'yi, Londra'ya yerleşme konusunda ikna ettiğini belirtti. Ünlü çiftin, Aşkın Nur Yengi'nin yeni çıkaracağı albümden sonra bu kararlarını yürürlüğe koyacakları öğrenildi. Usta oyuncu kızları Nazlı'nın geleceği için böyle bir karar aldıklarını anlatarak, "Ben Londra'da okudum. Kızımın da o kentte okumasını isterim. Londra'yı çok seviyorum. Belirli bir süre orada yaşamak iyi bir fikir. Ailem de onayladı" dedi

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hoşçakalsınlar ne diyelim

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bizim burda oturuyorlar normalde neyse güle güle gidin :D

Ülkeyi terk ediyoruz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni icimde terk ediyorum

Seni icimde terk ediyorum

SENİ İÇİMDEN TERK EDİYORUM Binmediğim hiç bir otobüs Beklemediğim hiç bir durak kalmadı bu şehirde Gittikçe azalıyor hayat Neyi erken yaşadıysam Hep ona geç kalıyorum Sana göçüyorum her sonbahar Yolların çıkmıyor aşkıma Unuttuğun yağmurların adı saklımda Seni içimden terk ediyorum Susmaktan yoruldum Kuşlar ve şarkılar, bu şehri terk edeli Efkar demliyorum gözlerimde yaşlarımı, yanağıma...
  2. Nilüfer İstanbul'u Terk Ediyor!

Nilüfer İstanbul'u Terk Ediyor!

nilüfer haberleri, nilüfer hakkında, nilüfer şarkıları Sevgili melekler, kanser tedavisi sonrasında sağlığına kavuşan şarkıcı Nilüfer artık huzurlu bir hayat sürmek istiyor. Bunun için karikatürist sevgilisi Latif Demirci'nin tavsiyesiyle Marmaris'in Selimiye Köyü'ne giden ve buradan 750 bin TL'ye bir ev satın alan Milüfer, artık burada yaşayacak. Karikatürist sevgilisi Latif...
  3. Nihat Doğan Türkiye'yi Terk Ediyor !

Nihat Doğan Türkiye'yi Terk Ediyor !

Nihat Doğan'dan şaşırtan karar. Doğan Özgecan hunharca katledildikten sonra attığı tweet başına iş açmıştı. İfade vermeye çağrılmıştı. Beyaz Tv sunucusu Tahir Sarıkaya, ünlü türkücü Nihat Doğan'ın İngilizce öğrenmek için yurtdışına çıkacağını yazdı. YURT DIŞINA ÇIKACAK Beyaz TV'nin sunucularından Tahir Sarıkaya, Özgecan Aslan cinayeti ardından attığı tweet ile olay olan şarkıcı Nihat...

Sayfayı Paylaş