gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ulu Sözü Dinlemeyen Uluya Kalır Atasözünün Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ulu Sözü Dinlemeyen Uluya Kalır Atasözünün Anlamı nedir kim bana Ulu Sözü Dinlemeyen Uluya Kalır Atasözünün Anlamını yazar acaba :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Ulu Sözü Dinlemeyen Uluya Kalır

Erdemli ve gün görmüş kimselerin öğütlerini dinlemeyen kimse, türlü türlü sıkıntılara düşer; sızlanır durur.

Ulu Sözü Dinlemeyen Uluya Kalır Atasözünün Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz dinlemeyen çocukları nasıl eğitmeliyiz?

Söz dinlemeyen çocukları nasıl eğitmeliyiz?

söz dinlemeyen çocuk çocuğumu nasıl eğitmeliyim söz dinlemeyen çocuğa nasıl davranılmalı çocuklarımızı eğitmeliyiz Yemeğe çağırdığınızda gelmezler odasını toplamasını söylediğinizde duymazdan gelir ev işleri için ufak tefek yardım istediğinizde suratlarını asıp “ne karşılığında ?” diye sorarlar. Ebeveynlerin ise çocuklarının bu tepkilerine karşı düşündüğü tek bir şey vardır; “neler oluyor ben...
  2. it iti ısırmaz atasözünün anlamı

it iti ısırmaz atasözünün anlamı

it iti ısırmaz atasözünün anlamı nedir arkadaşlarım. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
  3. Laf Torbaya Girmez Atasözünün Anlamı

Laf Torbaya Girmez Atasözünün Anlamı

Laf Torbaya Girmez Atasözünün Anlamı nedir bilen var mı
  4. Ölürse Yer Beğensin kalırsa El Beğensin Atasözünün Anlamı

Ölürse Yer Beğensin kalırsa El Beğensin Atasözünün Anlamı

Ölürse Yer Beğensin kalırsa El Beğensin Atasözünün Anlamı nedir acaba bilen varsa lütfen yazsın buraya
  5. dost acı söyler atasözünün anlamı

dost acı söyler atasözünün anlamı

dost acı söyler atasözünün anlamı nedir? Millet dost acı söyler atasözünü sık sık kullanırız yada duyarız peki nedir bu sözün açıklaması

Sayfayı Paylaş