gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Uluç Vatansever Best Fm

Konu, 'Best Fm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

uluç vatansever best fm kalp hırsızı best fm uluç vatansever evlendi 1975 yılının Ağustos ayında dünyaya gelmiş bir Aslan burcu erkeği. Doğayı ve denizi çok seven bir yapısı olduğundan ileride bir tekne alıp denizlere açılmak çok istiyor... Sevgiye ve saygıya çok fazla önem verdiğinden ona negatif enerji veren insanların etrafında olmasını hiç istemiyor. Yüzlerindeki gülüşün hiçbir zaman kaybolmamasından dolayı yunusları çok sever. Kalp Hırsızı'na en çok kimi dinlemeyi seversin diye sorduklarında tabii ki "Bülent Ortaçgil, Sezen Aksu, Kazım Koyuncu ve Melih Kibar" der. Kendisini anlatmayı pek sevmediğinden hayatı paylaşarak insanların onu tanımasını ister. Hayatın özde çok basit ama bizlerin zorlaştırdığı bir yolculuk olduğuna inanır. Bu yüzden herkesin bir arayış içinde olduğunu, ama kimsenin aradığını tam olarak bulamadığını düşünür. Kimilerimiz aşk hayatında, kimilerimiz iş hayatında, kimilerimiz ise aile yaşantısında bin bir sorunla boğuşup dururken, girilen çıkmazlar içinde sıkıntılarla yalnız kaldığımız anlarda belki küçük bir hikaye, belki bir şiir ya da bir söz hayatımıza yön verir.
    Her Cumartesi ve Pazar gecesi 24.00-02.00 saatleri arasında aşka ve yaşama dair ne varsa burada. Best FM stüdyosundan gecenin karanlığından size uzanıyor. Tabii ki kalp hırsızı da. Ya siz orada mısınız?

Uluç Vatansever Best Fm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Best Fm Ali Ferahbot

Best Fm Ali Ferahbot

ali ferahbot ali ferahbot maç anlatımı best fm maç anlatımı canlı canlı Bugüne kadar bir çok spiker dinledim, ama Ali Ferahbot kardeşimin anlatımı bir başka, onu canlı tv maçlarında duymak görmek isterim. :) Ali Ferahbot'un Kaleminden; 14-09-1979 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum. Mesleğe başlamadan önce 1998 yılında başkent iletişim diksiyon...
  2. İlknur Best Fm

İlknur Best Fm

ilknurfm ilknur best fm ilknurla best express ilknur fm KALEMİNDEN; Yıl 1995! Hani öyle başlarız ya anlatmaya. Biz de eskidik yani Best FM'de. Geçenlerde kaba bir hesap yaptım da neredeyse 2500 program filan olmuş. Ne konuştum, ne anlattım, hala nasıl devam ediyor bu konuşturma koşuşturma aklım almıyor bazen. Ama hayat gibi devam ediyor.. Ne çok şey değişmiş. Mesela bir dönem 27 beden...
  3. Mine Ayman best Fm

Mine Ayman best Fm

best fm mine ayman mine ayman astroloji best fm serdar gökalp avatar resimleri Selam herkese... Ben 1980 yılında İstanbul'da doğdum, 14 yaşından beri mikrofon başındayım. Doğuştan radyocuyum yani... 'Mineccim" adlıprogramım ile hafta sonları 11:00-15:00 saatleri arasında yayındayım. Mineccim'de ne mi var? Müzik, konser, sinema, tiyatro, magazin, gündem ve spordan söz ediyorum....
  4. Salih Gümbüşoglu Best Fm

Salih Gümbüşoglu Best Fm

salih gümbüşoğlu best fm salih rıza esendemir biyografisi rıza esendemir kimdir biyografi Kaleminden, :) Bugünün şartlarında olsa hersey daha korkunc olacaktı. Ya bankadan alınmıs babasız bir cocuk ,ya da kendisini bir daha göremeyecegim tasıyıcı anneye sahip bir çocuk olarak hayata merhaba diyecektım şanslıyım ki teknolojınin henüz gelişmediği 1981 yılında birbirini seven iki insanın...
  5. Best FM Radyo Frekanslari

Best FM Radyo Frekanslari

best fm frekanslari, best fm radyo frekanslari, radyo frekansi kac, frekans kac, best fm konulari burada melekler Sevgili Melekler, Bircogumuzun begeniyle dinledigi en eski ozel radyolardan biri olan Best Fm' in yayin yaptigi tum frekanslarinin listesini sizlerle paylasiyoruz... Iyi dinlemeler :) ADANA 87.8 AKSARAY 107.0 ANTALYA/ALANYA 98.4 ANKARA 98.3 ANTALYA 98.4...

Sayfayı Paylaş