gebe
  1. meldaaknil

meldaaknil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Uluslararası düzeyde moda eğitimi alma fırsatı !

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında meldaaknil tarafından paylaşıldı.

Hem de dünyanın en iyi moda akademilerinden birinde? Esmodİstanbul, Miniesmod programı sayesinde sizi bir günlüğüne akademide ağırlıyor ve gün boyunca atölye çalışmalarına ve derslere katılabiliyorsunuz.
    Üstelik ücretsiz. İsterseniz buradan bakabilirsiniz.:
    ESMODISTANBUL | Facebook

2. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    moda aslinda eskiyi yeniyle birlestirip ayni seyleri gùnùmùze tasimak.yaraticilik gôrùs yakistirma.

Uluslararası düzeyde moda eğitimi alma fırsatı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen MODA-TASARIM EĞİTİMİ ALACAK

Gülşen MODA-TASARIM EĞİTİMİ ALACAK

Yeni albümünün hazırlıkları için Londra'ya giden Gülşen bir taşla iki kuş vuracak. Yeni albümünün hazırlıkları için Londra’ya giden Gülşen, 3 ay kalacağı İngiltere’de moda ve tasarım eğitimi alacak. Bir yandan da piyano dersleri de alacak olan Gülşen, 3 ayın ardından Türkiye’ye bomba gibi dönmeyi planlıyor.
  2. uluslararası moda terimleri

uluslararası moda terimleri

Moda dergilerinde okuduğunuz bazı kelimeler size hiçbir şey ifade etmiyor mu? Ya da bir arkadaşınızın bir giysiyi tarif ederken kullandığı kelimeler size hiç tanıdık gelmiyor… O halde doğru yerdesiniz… Uluslararası moda terimlerinden haberdar olmayanlar ve daha iyi anlamak isteyenlere özel sözlük... A-B-C ALAMODE (alamod)= Moda olan, ilgi çeken, çok tutulan BALLERİNE (balerin)= Bale...
  3. Moda ile ilgili uluslararası terimler

Moda ile ilgili uluslararası terimler

moda ile ilgili oyunlar giyim terimleri moda ile ilgili kelimeler modayla terimler terimler Kızlar bazen moda dergilerine bakarken okuduğunuz bazı terimler bize tanıdık gelmez hatta bazılarını hiç bilmeyiz...Moda ile ilgili bazı uluslararası terimler var işte bu terimleri bilmek ve daha iyi anlamak için özel sözlük... A-B-C ALAMODE (alamod)= Moda olan ilgi çeken çok tutulan BALLERİNE...
  4. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Randevu Alma

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Randevu Alma

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi İnternet Randevu Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Online randevu Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Web Randevu Nasıl Alınır Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastanesi Randevu telefonları Telefon ile randevu sistemini kullanmak isterseniz 0 242 249 92 00 -29 hat Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi...
  5. Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu Alma Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Telefonları Merkez Randevu Telefonu : 0216 458 44 00 Adatepe Randevu Telefonu : 0216 457 44 00 Hastane polikliniklerinde muayene olmak isteyen hastalar telefonla randevu alarak...

Sayfayı Paylaş