gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ulyo-s

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ulyo s Tipi Bar & Club - Adresi Caddebostan sahilyolu / Mcdonalds yanı 146 / 1
    - Bölge Kadıköy
    - Şehir İstanbul
    - Telefon (0216) 302 35 71
    - Fax
    - Web http://www.ulyo-s.com/

Tasarımı, ışık ve ses tesisatıyla eksiksiz bir gece klübü. Resident'lığını ALİ KURU' nun yaptığı mekanda house, funk, disko'dan minimal'e geniş bir yelpazede müzik dinleyebilirsiniz. Haftasonları 06.00'ya kadar açık olan klüpte her hafta tanınmış bir dj'i dinleme şansına da sahipsiniz.

Ulyo-s konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  2. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...
  3. Sini Köftesi

Sini Köftesi

MALZEMELER Yarım kg yağsız çiğ köftelik kıyma 750 gram ince bulgur 1 adet soğan, 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı kırmızı biber 1 tatlı kaşığı margarin İçine: 750 gram yağsız kıyma, 1 adet soğan, 300 gram ceviz 2 çorba kaşığı tereyağı 2 çay kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz 2 çay kaşığı tarçın 3 çay kaşığı kırmızı biber Yarım demet maydanoz HAZIRLANIŞI Çiğ köfte yapar gibi, kıymayı, ince...

Sayfayı Paylaş