gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

umduğu gibi olmadı mı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcılarımızdan Candan Erçetin'in yapımcılığını yaptığı filimde beklenen olmadımı hasılat umulduğu gibi olmadımı detaylı cevabı haberimizde.....
    GİŞENİN AZ OLACAĞINI BİLİYORDU!
    CANDAN ERÇETİN’İN UYGULAYICI YAPIMCILIĞINI ÜSTLENDİĞİ “GÖLGESİZLER” FİLMİNİN YAPIMCI VE OYUNCUSU HAKAN KARAHAN, İKİ HAFTA ÖNCE VİZYONA GİREN FİLMİN ŞU ANA KADAR GİŞESİNİN 25 BİN OLDUĞUNU SÖYLEDİ...

Karahan, “Zannedersem 30-35 bin seyirci ile bitecek” dedi. Gişesinin az olacağını bildiği halde filmi yaptığını söyleyen Karahan, “Yapımcının hayaliyle, rüyasıyla, kişiliğiyle alakalı bu tür filmler. Bu yoldan daha önce geçmiş insanlar var. Hem yapımcı hem yönetmen bu insanlar. Derviş Zaim, Reha Erdem, Zeki Demirkubuz, Nuri Bilge Ceylan gibi” diye konuştu.

umduğu gibi olmadı mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sonuçlar umulduğu gibi olmadı

sonuçlar umulduğu gibi olmadı

en güzel dudaklı kim sorusunun cevabını herkes Monica Belluci den yana kullandı........ MONİCA ANGELİNA'YI SOLLADI HERKESİN FAVORİSİ ANGELİNA JOLİE KAYBETTİ. HOLLYWOOD'UN EN GÜZEL DUDAKLI KADINI MONİCA BELLUCİ SEÇİLDİ.. Herkesin favorisi Angelina Jolie kaybetti…Amerikalı doktor Kendra Schimdt'ın bir software aracılğıyla beyazperdenin ünlü isimleri arasında yaptığı en güzel dudaklar...
  2. Emre Aydın - Kimse Olmadı Senin Gibi

Emre Aydın - Kimse Olmadı Senin Gibi

Zaman geçti arkamdan kimseler bilmez ki sığmıyor mumlar artık doğum günü pastama üzerime bastıkça bastıkça yükseldin bir armağan oldun her yıl ipsiz bir uçurtma hiç kimse olmadı senin gibi hiç kimse gelmedi bilirim gelmeyecek isterdim kalmasın kaldığı gibi ama amalar yasak bize keşkeler kilitli kimse olmadı senin gibi hiç kimse olmadı dikişlerim sağlam kimseler bilmez ki nasıl kanar içim...
  3. Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı

Vurgun yemiş gibiyim notaları var mı

Arkadaşlarım elinizde vurgun yemiş gibiyim notaları var mı . Bu şarkıyı çok çok çok seviyorumda çalmaya çalışayım bakalım nolcak sa :)
  4. Benim gibi origami merakı olan var mı ?

Benim gibi origami merakı olan var mı ?

origami merakı bir akşam canım sıkılmıştı ilk önce bir uçak yaptım ve katlamaya devam ettim kup yaptım sonra kendimi geliştirmeye karar verdim

Sayfayı Paylaş