gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ümidim yok

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ümidim yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. piyango ümidi depresyon sebebi...

piyango ümidi depresyon sebebi...

Piyango ümidi depresyona neden olabilir SAMSUN (İHA) - "Piyangodan para çıkacak" beklentisinin ciddi kırılma ortaya çıkarabileceği ve bunun da depresyona yol açabileceği belirtildi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 31 Aralık 2007 yılbaşı özel çekişinde birer kişiye 25 milyon YTL, 5 milyon YTL, 1 milyon ve 500 bin YTL olmak üzere toplam 144 milyon 25 bin YTL...
  2. yeni hamişler duymak ümidiyle

yeni hamişler duymak ümidiyle

:sütyen::sütyen::sütyen::sütyen::sütyen:göğüslerime habire bakıp duruyorum değişiyomu diye:puhas:kafayı bozdum hepten bakalım kimin en yakın hamiş haberini alcaz
  3. 26 ekimde görüşmek ümidiyle

26 ekimde görüşmek ümidiyle

Arkadaşlar 22-23-24-25 tarihleri arasında İstanbul'da olacağım. Dönüşe kadar konular kilitli kalacaktır. Bİlginize...
  4. ümidinizi kesmeyin!!!

ümidinizi kesmeyin!!!

kızlar az önce bi yerde okudum we çok beğendim sizlerle paylaşmak istedim...buyrun okuyun... "Bir gün Hz. Musa sahabelerine vaaz verirken yandaşlarından biri daha doğrusu karı koca çıkıp soruyor "Ya musa Allah (C.C) ile konuşurmusun bizim bu zamana kadar çocuğumuz olmadı.Allah (C.C) e sorarmısın bizim çocuğumuz olacak mı?"Neyse Musa konuşuyor soruyor Allah (C.C)...

Sayfayı Paylaş