gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ümit besen

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

ümit besen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ümit kesmek

ümit kesmek

Rüyada bir seyden ümidini kesmek, kurtulusa isarettir.Rüyada Allah (C.C.)'in rahmetinden ümidini kestigini gören kimsenin, Cehenneme götürecek bir amel yapmasina isarettir.
  2. ümit sisiniz

ümit sisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ümit Besen....

Ümit Besen....

ümit besen dostlar sağolsun filmi ümit besenin eşi besen ve eşi Ümit Besen, (14 Ekim 1956 Osmaniye) Türk müzisyen. Piyanist ve şarkıcı, Taverna Müziği önde gelen icracılarındandır. 30`dan fazla albüm çıkarmıştır, buna rağmen genellikle sadece Nikah Masası parçasıyla bilinir. Zaman zaman albümlerinde arabesk ve Fantezi müzik parçalarına da yer vermektedir. Biyografi 14 Ekim 1956'da...
  4. Ümit Yaşar Oğuzcan Şiirlerinden...

Ümit Yaşar Oğuzcan Şiirlerinden...

ümit yaşar oğuzcan, şiirleri, hangileri, örnekler, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Ünlü şairlerimizden Ümit Yaşar Oğuzcan'ın şiirlerinden örnekler vermek istiyoruz melekler :) SEVİ ŞİİRİ Ben senin en çok sesini sevdim Buğulu çoğu zaman,taze bir ekmek gibi Önce aşka çağıran,sonra dinlendiren Bana her zaman dost,her zaman sevgili Ben senin en çok ellerini sevdim Bir...
  5. Ümit İle İlgili Şiirler

Ümit İle İlgili Şiirler

Ümit İle İlgili Şiirler istiyorum sizden ne olur yazın

Sayfayı Paylaş