gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ümit Davala'nın İlginç Boşanma Davası

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ilginç boşanma davaları ümit davala boşandı hamileyken boşanma davası Eski Galatasaraylı futbolcu Ümit Davala 4 yıllık eşinden boşanıyormuş ama bu boşanma davası biraz ilginç kızlar :tik:

Boşanma davası devam eden futbolcu Ümit Davala ve 4 yıllık eşi Tuğçe Davala'nın duruşmasında karşılıklı suçlamalar havada uçuştu.

ESKİ milli futbolcu Ümit Davala’nın, 4 yıllık eşi Tuğçe Davala’ya açtığı boşanma davasında arkadaşı Okan Kök tanık olarak ifade verdi. Okan Kök, Tuğçe Davala’nın Ümit Davala'ya sürekli hakaret ettiğini hatta bir yemek sırasında “dangalak” ve “dü...” dediğini iddia etti.
    Ümit Davala, 4 yıl önce evlendiği eşi Tuğçe Davala’dan ayrılmak için Nisan 2009’da Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu. Ancak Davala’nın avukatı Şahin Karadeniz davanın istedikleri mahkemede görülmesini sağlamak için farklı zamanlarda, 15 ayrı boşanma davası açarak bir skandala imza atmıştı. Avukatın uyanıklığını fark eden aile mahkemelerinin hakimleri olağanüstü toplanarak davanın 6’ncı Aile Mahkemesi’nde görülmesine karar verdi.
    Ümit Davala, dilekçesinde boşanmaya gerekçe olarak şiddetli geçimsizliği ortaya atmış, Galatasaray Teknik Direktör Yardımcılığı’ndan alınmasına sebep olarak da eşi Tuğçe Davala’yı göstermişti. Ayrıca Tuğçe Davala’nın, "Ümit’le parası olduğu için evlendim, yoksa bir dakika durmam" dediğini ve eşinin düğünlerinde takılan bütün ziynet eşyalarının ve annesinin altınlarının bulunduğu kasadaki her şeyi aldığını da iddia etmişti.
    İlk duruşmada ise Tuğçe Davala’nın avukatı Ulvi Puğ, müvekkilinin evlilikleriyle nedeniyle işini bıraktığını ve mağdur olduğunu belirterek, 1 milyon lira maddi, 1 milyon lira manevi tazminat talebi ile aylık 15 bin lira tedbir nafakası bağlanmasını istemişti. İlk duruşmanın ardından gazetecilere konuşan Tuğçe Davala "Ümit her hafta sonu Tekirdağ taraflarına ördek ve tavşan avlamaya gidiyordu. Kumarı da çok sever. Hele pokeri. Yani bana fazla vakti kalmıyordu. Onu seviyordum ama suçlamaları duyunca evlendiğimize pişman oldum. Benim vicdanım rahat" diye konuşmuştu.
    DAVALA İLK KEZ DURUŞMADA
    Davanın 3. duruşması dün görüldü. Ümit Davala ilk kez duruşmaya gelirken, Tuğçe Davala katılmadı. Duruşmada Ümit Davala’nın yakın arkadaşları Okan Kök ve Ahmet Kayalı ile komşusu Perihan Özdemir şahitlik yaptı.
    Davala’nın 9 yıllık arkadaşı Okan Kök, bir keresinde Ümit ve Tuğçe Davala ile yemeğe gittiklerinde belirterek, "Aralarında tartışma çıktı. Tartışma esnasında Tuğçe sesini biraz yükseltince Ümit, ‘Hayatım biraz sesinin alçalt’ dedi. Bunun üzerine Tuğçe de ‘Nasıl konuşacağımı sana mı soracağım dangalak dü...' diye cevap verdi. Ümit’in Galatasaray’la yaptığı teknik direktörlük yardımcılığı anlaşması sona erdiğinde morali çok bozuktu. Kendisi Galatasaray’la bir daha işim olmaz’ deyince Tuğçe de ‘Bundan sonra benim de seninle işim olmaz’ diyerek evden çıkıp gitti" dedi.
    TUĞÇE İLE BİRLİKTE OLMUYORMUŞ
    Ümit Davala’nın 5 yıllık arkadaşı Ahmet Kayalı ise Tuğçe Davala’nın babası Nuri Yavuz Gökdağ’ın, "Eşşekoğlueşek Tuğçe ile birlikte olmuyormuş” dediğini ve Tuğçe Davala'nın da "Ümit’in bir ilişkisi olursa bunu kameraya alın ben de ileride onu delil olarak sunayım” dediğini anlattı. Ahmet Kayalı, bir defasında, İzmir’de bir alışveriş merkezinde Tuğçe ve ailesiyle oturduklarında Tuğçe’nin, Ümit’le aralarının bozuk olduğunu ve "Ümit'in donuna kadar her şeyini alacağını, sokağa çıkamayacağını" söylediğini belirtti. Tuğçe’nin babasının da "O Ümit Davala ise benim de birçok eski tanıdığım çapulcu var. Onu ayaklarından vurdururum” dediğini iddia etti.
    Ümit Davala’nın 13 senelik komşusu Perihan Özdemir de "Tuğçe, gelinime Ümit’in sonradan görme cahil bir insan olduğunu ve zaten onunla parası için evlendiğini söylemiş" dedi. Duruşma, eksiklerin giderilmesi ve kalan tanıkların dinlenmesi için ertelendi.

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    saygı ve sevgının eksık oldugu bır evlılıkmıs tabıkı hersey ıkı taraflıdır ama eger denılenler dogruysa hersey bıtmıs evlılıklerımı bıtmesın........

Ümit Davala'nın İlginç Boşanma Davası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yine Boşanma Davası

Yine Boşanma Davası

DÜN MAHKEMEYE VERDİM SÜREYYA YALÇIN'LA BOŞANMA DAVASI AÇTIKLARINI SÖYLEYEN BEKENSİR 'KARŞILIKLI HİÇBİR TALEBİMİZ OLMAYACAK' DEDİ.. Dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan NATO müteahhidi Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın, eşi Önder Bekensir'den boşanıyor. 7 Ağustos'ta evlenen çiftin ilişkisinde son dönemde kara bulutlar dolaşmaya başlamıştı. Yalçın, eşi Bekensir'in cep telefonunda...
  2. Boşanma Davası Nasıl Açılır?

Boşanma Davası Nasıl Açılır?

boşanma davası, nedir, nasıl açılır, bilinmesi gerekenler, ayrıntıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hiç kimse boşanmak için evlenmez.Gelin görün ki pek çok değişik sebepten boşanmak zorunda kalınabilir.Bu durumda olan ya da bilgi edinmek isteyen melekler için soru ve cevaplarla Avukat Halit Taygün'den boşanma davası hakkında ayrıntılı bilgi edinelim. Eşlerden...
  3. Anlaşmalı boşanma davası dilekçesi

Anlaşmalı boşanma davası dilekçesi

anlaşmalı boşanma davası ne kadar sürer dilekçe örneği ve bu davanın nasıl açıldığı ile ilgili genel bilgiler içeren bir konunuz var mı teşekkür ediyorum ?
  4. Terke dayalı boşanma davası

Terke dayalı boşanma davası

TMK md. 164 “Eşlerden biri, evlilik birliğinden doğan yükümlülüklerini yerine getirmemek maksadıyla diğerini terk ettiği veya haklı bir sebep olmadan ortak konuta dönmediği takdirde ayrılık, en az altı ay sürmüş ve bu durum devam etmekte ve istem üzerine hâkim veya noter tarafından yapılan ihtar sonuçsuz kalmış ise; terk edilen eş, boşanma davası açabilir. Diğerini ortak konutu terk etmeye...
  5. Çekişmeli boşanma davası nedir?

Çekişmeli boşanma davası nedir?

çekişmeli boşanma,çekişmeli boşanma davası nedir,çekişmeli boşanma anlaşmalı boşanma arasındaki farklar,çekişmeli boşanma davası,çekişmeli boşanma hakkında tüm bilgiler, Çekişmeli boşanma davası , TMK Md. 166/3 de düzenlenmiş anlaşmalı boşanma davası dışında kalan her türlü boşanma nedenine dayalı olarak açılmış ve eşler arasında boşanma ve boşanmanın ferileri konusunda bir anlaşmanın...

Sayfayı Paylaş