gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ümit Karan 'dan Burcu Kara İle İlgili Açıklama

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ümit Karan 'dan Burcu Kara İle İlgili Açıklama haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, iki gün önce basında çıkan ve bizim de magazin bölümümüzden paylaştığımız Burcu Kara ve Ümit Karan 'ın havaalanında birlikte görülmesi ile ilgili haber üzerine Ümit Karan bir açıklama yaparak, Burcu Kara ile kendisinin değil, o film karesinde Kara 'nın arkasında bulunan Remzi Kösem 'in birlikte olduklarını söyledi. İşte haberin detayları...

Ünlü oyuncu Burcu Kara, geçen pazar yılbaşı tatili için Beyrut’a giderken pasaport sırasında eski futbolcu Ümit Karan ile görüntülenmişti. Kara’nın havalimanında gazetecileri fark edince gizemli hareketler sergilemesi kafaları karıştırmıştı.

Dün 15.30 uçağıyla İstanbul’a dönen Ümit Karan, ünlü oyuncunun kendisiyle değil, o gün pasaport sırasında arkasında bekleyen otoparkçılık ve restoran işletmeciliği yapan Remzi Kösem ile beraber olduğunu söyledi. Kara ile havalimanında çekilen fotoğrafları yayımlandıktan sonra eşi Zeynep Karan’ın kendisini arayıp hesap sorduğunu söyleyen Karan, “Burcu’nun benimle bir alakası yok. Çünkü o Remzi’yle beraber... Yılbaşı gecem zehir oldu” dedi.

Ümit Karan 'dan Burcu Kara İle İlgili Açıklama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cehennem ile ilgili Kur'an dan Ayetler

Cehennem ile ilgili Kur'an dan Ayetler

cehennem ayetleri cehennem ile ilgili ayetler ile ilgili ayet ve hadisler hadisler ayetler ve
  2. Kar ile ilgili resimler

Kar ile ilgili resimler

kar ile ilgili bilgiler kar ile ilgili resimler resim resımlerı Kar bence sadece camdan izlendiğinde güzel çünkü (ufffff ) dışarısı çok soğuk .... 2 gün önce kaöydeydim ve kar yağıyodu Allah ım biraz dolaşıp geziniyim die geldiğim köyde eve tıkandım kaldım.... Ewet bu günden sonra kardan nefret ediyorum :dil:
  3. Ümit İle İlgili Şiirler

Ümit İle İlgili Şiirler

Ümit İle İlgili Şiirler istiyorum sizden ne olur yazın
  4. Burcu Karayı hiç böyle görmediniz Burcu Kara Fotoğrafları

Burcu Karayı hiç böyle görmediniz Burcu Kara Fotoğrafları

Burcu Kara Fotoları Burcu Kara Fotoğrafları Buğra Gülsoy'dan ayrılan Burcu Kara'nın bu sabah, Burcu Kara dolandırıldı haberini paylaşmıştık sizlerle. Şimdi ise Burcu Kara yeni resimleri paylaşıyor ve Burcu Kara hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz.
  5. Burcu Kara Ümit Karan 'la mı Birlikte ?

Burcu Kara Ümit Karan 'la mı Birlikte ?

Bu konu; burcu kara ümit karan hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu Burcu Kara yine kendisi gibi oyuncu olan Buğra Gülsoy ile evlenmiş ama bu evlilik kısa sürmüştü. Bu yıl içinde boşanan çiftten Burcu Kara 'nın ünlü futbolcu Ümit Karan ile aralarında birşeyler olabilecğei konuşuluyor.. Geçtiğimiz aylarda oyuncu eşi Buğra Gülsoy ile evliliğini sonlandıran...

Sayfayı Paylaş