gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ümit Karan Survivor'dan Sonra Göbek Bağladı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ümit karan ümit karan haberleri survivor ümit karan

Sevgili melekler, 2013 Survivor yarışmasının ilk üçe giren isminden biri olan Ümit Karan, Çeşme'de tatil yaparken görüntülendi. Aya Yorgi Koyu'nda iskeleye zodyak botla yanaşan Ümit Karan, tek tek beach club'ları dolaştı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Karan, onlarla fotoğraf çektirdi. Survivor'a katıldığı dönemde fit vücuduyla dikkat çeken Ümit Karan'ın göbek bağladığı dikkatlerden kaçmadı.

umit-karan.jpg

Ümit Karan Survivor'dan Sonra Göbek Bağladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Karalar Bağladım

Nalan - Karalar Bağladım

uçurum her yanım hasretin bir kor gör tanrım yanlızlık çok zor kime inanayım kimlere sorayım ecelim oldun yar ben sana nasıl dayanayım içim yanar yine yar diye diye ağladım gözlerim yollarda hala,, karalar bağladım kor ateşler yaktı bu yüreğimi ne olur gelde tut yar içim yanar yine yar diye diye ağladım gözlerim yollarda hala,, karalar bağladım
  2. Burcu Kara Ümit Karan 'la mı Birlikte ?

Burcu Kara Ümit Karan 'la mı Birlikte ?

Bu konu; burcu kara ümit karan hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu Burcu Kara yine kendisi gibi oyuncu olan Buğra Gülsoy ile evlenmiş ama bu evlilik kısa sürmüştü. Bu yıl içinde boşanan çiftten Burcu Kara 'nın ünlü futbolcu Ümit Karan ile aralarında birşeyler olabilecğei konuşuluyor.. Geçtiğimiz aylarda oyuncu eşi Buğra Gülsoy ile evliliğini sonlandıran...
  3. 2013 Survivor Yarışmacısı Ümit Karan Hakkında Bilgiler

2013 Survivor Yarışmacısı Ümit Karan Hakkında Bilgiler

Bu konu; 2013 Survivor Yarışmacısı Ümit Karan Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu yıl Survivor 2013 yarışmasında bir de ünlü futbolcu yarışacak. Bu ünlü eski milli futbolcumuz Ümit Karan. İşte Karan hakkında bilgiler... Ümit Karan eski milli futbolcudur. 1 Nisan 1976 doğumlu olup Survivor'a katıldığı esnada 37 yaşındadır. Almanya'nın başkenti Berlin'de doğan Ümit...
  4. 2013 Survivor Ünlüler Takımından Ümit Karan Fotoları

2013 Survivor Ünlüler Takımından Ümit Karan Fotoları

Bu konu; 2013 Survivor Ünlüler Takımından Ümit Karan Fotoları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 Survivor Ünlüler takımının yarışmacılarından biri futbol severlerin yakından tanıdığı bir isim. Uzun yıllar sahalarda top koşturan milli futbolcularımızdan Ümit Karan. Bu sayfamızda galerimizden Ümit Karan resimleri paylaşıyoruz sizlerle...
  5. Survivor'da Ümit Karan ve Duygu Karşı Karşıya!

Survivor'da Ümit Karan ve Duygu Karşı Karşıya!

Bu sayfa; Survivor'da Ümit Karan ve Duygu Karşı Karşıya haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, heyecanla izlenen Survivort yarışmasında bu hafta Duygu ve Ümit Karan kapışacaklar. Geçen hafta araları bayağı gerilen ve atışmalarda bulunan ikili bu hafta bir oyun için karşı karşıya gelecekler. Ayrıca bu hafta ünlüler adası yarışmacılarını izlerken kahkahalara boğulacağız......

Sayfayı Paylaş