gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ümit Karan'dan Program Sürprizi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ümit karan, ümit karan haberleri, survivor ümit karan

Sevgili melekler, katıldığı Survivor yarışmasından sonra yıldızı iyice parlayan eski futbolcu Ümit Karan'a oyunculuk teklifleri yağıyor. Önceki gün Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla yemek yiyen Karan, mekan çıkışı gazetecilere bundan sonraki projelerinden bahsetti..

umit-karan.jpg

Ümit Karan'dan Program Sürprizi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. ümit sisiniz

ümit sisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ümit Besen....

Ümit Besen....

ümit besen dostlar sağolsun filmi ümit besenin eşi besen ve eşi Ümit Besen, (14 Ekim 1956 Osmaniye) Türk müzisyen. Piyanist ve şarkıcı, Taverna Müziği önde gelen icracılarındandır. 30`dan fazla albüm çıkarmıştır, buna rağmen genellikle sadece Nikah Masası parçasıyla bilinir. Zaman zaman albümlerinde arabesk ve Fantezi müzik parçalarına da yer vermektedir. Biyografi 14 Ekim 1956'da...
  4. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...
  5. Ümit Karan'ın Muhteşem Survivor Performansı Twitterda Olay Oldu!

Ümit Karan'ın Muhteşem Survivor Performansı Twitterda Olay Oldu!

Bu konu; Ümit Karan'ın Muhteşem Survivor Performansı Twitterda Olay Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu haftasonu yayınlanan bölümüyle Survivor yine bir numaraydı. Yarışmacıların pizza ödülü için kendilerini parçaladıkları yarışmada, gecenin en muhteşem ismi Ümit Karan oldu. Gösterdiği olağanüstü performansla izleyicilerden tam not alan Karan, twitterda da günün...

Sayfayı Paylaş