gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ümit sayın-aşkımsın ölene kadar

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Uslanmam sen olmazsan Arlanmam yanımda kalmazsan Şimdi küçücük bir çocuk gibi
    Ağlıyor bak! bu koca adam
    Aşkını, şefkatini
    Esirgeme n'olur ondan.
    Aşkımsın ölene kadar
    Sensiz bu hayat neye yarar
    Aşkımsın mahşere kadar
    Sensiz bu hayatın tadı mı var?
    Uslanmam sen olmazsan
    Arlanmam yanımda kalmazsan
    Sanma ki açıyor sensiz
    Genç baharda papatyalar
    Sanma ki çarpıyor kalbim
    Gittin gideli, ayaz buralar.
    Aşkımsın ölene kadar
    Sensiz bu hayat neye yarar
    Aşkımsın mahşere kadar
    Sen siz bu hayatın tadı mı var?

Söz - Müzik: Ümit Sayın

ümit sayın-aşkımsın ölene kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ümit sayın-beni çağırma

ümit sayın-beni çağırma

Hiç aklımda yokken sevdiğim Hatırlatma bana kendini Yüzünü görmek acımı tazeler Unutmak yalan gelir o an gönlüme Dönüyor başım dönüyor dünya Duramaz oldum ben karşında Dönüyor başım dönüyor dünya Sevdiysen beni bana bagışla Beni çağırma korkar oldum aşkından Sen beni çağırma yanıp kül olmuş bağrına Ah neredesin ruhumun bekçisi Bir son ver bitsin ziyaretim Tanrının huzur veren kar beyaz...
  2. ümit sayın-ben iyiyim

ümit sayın-ben iyiyim

çünkü o ta derinden öptü kalbimi ben iyiyim, gerçekten ben çok iyiyim, her şeye rağmen çünkü o, ta derinden öptü kalbimi iyileştim ben o, derinden gelen aldı götürdü beni benden. bıraktım kendimi rüzgârın, yıldızların eline düşünmedim olup bitenleri bıraktım sadece. çünkü o, ta derinden öptü kalbimi iyileştim ben o, derinden gelen o ...
  3. Gökhan Tepe - Ölene Kadar Beraberiz

Gökhan Tepe - Ölene Kadar Beraberiz

Görmedimki senin kadar güzelini ben Görmedimki senin kadar sevenini ben Şu hayatta en çok seni sevdim ben Yemin ederim ayrılamam vazgeçmem senden Sen benimle ben seninle Ölene kadar beraberiz
  4. Aşkın Adı Ümittir Artık...

Aşkın Adı Ümittir Artık...

Aşkın Adı Ümittir Artık... Aşk nasıl akar bir yürekten diğer bir yüreğe? “İlk bakışta aşık oldum” der kimisi Hiç yaşamadım bilemem Doğrusu inanmam da Kim böyle söylese ya da nerede okusam bu cümleyi olsa olsa etkilenmektir bunun adı aşk değil diye düşünürüm Böyle bir cümleden sonra şartlanılmış bir aşk yaşanır ve biter Anıldığında geçici bir hevesmiş aslında diye düşünülür belki de Neyse...

Sayfayı Paylaş