gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ümit sayın-ben iyiyim

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

çünkü o ta derinden öptü kalbimi ben iyiyim, gerçekten ben çok iyiyim, her şeye rağmen
    çünkü o, ta derinden öptü kalbimi
    iyileştim ben
    o, derinden gelen
    aldı götürdü beni benden.

bıraktım kendimi
    rüzgârın, yıldızların eline
    düşünmedim olup bitenleri
    bıraktım sadece.

çünkü o, ta derinden öptü kalbimi
    iyileştim ben
    o, derinden gelen o ...

ümit sayın-ben iyiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ümit sayın-beni çağırma

ümit sayın-beni çağırma

Hiç aklımda yokken sevdiğim Hatırlatma bana kendini Yüzünü görmek acımı tazeler Unutmak yalan gelir o an gönlüme Dönüyor başım dönüyor dünya Duramaz oldum ben karşında Dönüyor başım dönüyor dünya Sevdiysen beni bana bagışla Beni çağırma korkar oldum aşkından Sen beni çağırma yanıp kül olmuş bağrına Ah neredesin ruhumun bekçisi Bir son ver bitsin ziyaretim Tanrının huzur veren kar beyaz...
  2. ümit sayın-aşkımsın ölene kadar

ümit sayın-aşkımsın ölene kadar

Uslanmam sen olmazsan Arlanmam yanımda kalmazsan Şimdi küçücük bir çocuk gibi Ağlıyor bak! bu koca adam Aşkını, şefkatini Esirgeme n'olur ondan. Aşkımsın ölene kadar Sensiz bu hayat neye yarar Aşkımsın mahşere kadar Sensiz bu hayatın tadı mı var? Uslanmam sen olmazsan Arlanmam yanımda kalmazsan Sanma ki açıyor sensiz Genç baharda papatyalar Sanma ki çarpıyor kalbim Gittin gideli, ayaz buralar....
  3. köşeyi dönmeyi ümit ederek bide ben köşe açayım bakalım :D:D:D

köşeyi dönmeyi ümit ederek bide ben köşe açayım bakalım :D:D:D

HOŞGELDİNİZ KANATSIZ MELEKLER :Laie_23: merhaba meleklerim nassınız eyisiniz inş. :D :kızılötesi: köşemde herşey mevcut sonra demeyin geldikte aç kaldık diye kesinlikle kabul etmem aslaaa :huhe:
  4. üzülme.. iyiyim ben!!!!

üzülme.. iyiyim ben!!!!

Susuyorsam, hiç konuşmuyorsam ve söylediklerine boş gözlerle bakıyorsam; üzülme... İyiyim ben! Saçlarıma takılıyorsa hayallerim, ruhum derin bir çöküntüyü yaşıyorsa bile geçer... Meraklanma sen! Geceleri uyuyamıyorsam, her yıldız kor gibi düşüyorsa eteklerime; endişelenme... Zaman gelir uyurum ben! İçime akan öfkeyle saldırıyorsam sağa sola, kırıp döküyorsam içindekileri geçer......

Sayfayı Paylaş