gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ümit sayın-beni çağırma

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Hiç aklımda yokken sevdiğim Hatırlatma bana kendini Yüzünü görmek acımı tazeler
    Unutmak yalan gelir o an gönlüme

Dönüyor başım dönüyor dünya
    Duramaz oldum ben karşında
    Dönüyor başım dönüyor dünya
    Sevdiysen beni bana bagışla

Beni çağırma korkar oldum aşkından
    Sen beni çağırma yanıp kül olmuş bağrına

Ah neredesin ruhumun bekçisi
    Bir son ver bitsin ziyaretim
    Tanrının huzur veren kar beyaz ışığı
    Al beni bitsin dünya nöbetim

ümit sayın-beni çağırma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ümit sayın-ben iyiyim

ümit sayın-ben iyiyim

çünkü o ta derinden öptü kalbimi ben iyiyim, gerçekten ben çok iyiyim, her şeye rağmen çünkü o, ta derinden öptü kalbimi iyileştim ben o, derinden gelen aldı götürdü beni benden. bıraktım kendimi rüzgârın, yıldızların eline düşünmedim olup bitenleri bıraktım sadece. çünkü o, ta derinden öptü kalbimi iyileştim ben o, derinden gelen o ...
  2. ümit sayın-aşkımsın ölene kadar

ümit sayın-aşkımsın ölene kadar

Uslanmam sen olmazsan Arlanmam yanımda kalmazsan Şimdi küçücük bir çocuk gibi Ağlıyor bak! bu koca adam Aşkını, şefkatini Esirgeme n'olur ondan. Aşkımsın ölene kadar Sensiz bu hayat neye yarar Aşkımsın mahşere kadar Sensiz bu hayatın tadı mı var? Uslanmam sen olmazsan Arlanmam yanımda kalmazsan Sanma ki açıyor sensiz Genç baharda papatyalar Sanma ki çarpıyor kalbim Gittin gideli, ayaz buralar....
  3. Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni

Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni

Aşkın Nur Yengi - Çağırma Beni yasak sevgilim, sevişmek bize yasak ağlama ne olur, ayıp ağlamak yasak sevgilim, ellerin bana yasak günah öpüşlerin, sesin yasak çağırma beni, ah göndermiyorlar aşkı bilmiyorlar, aşkı sevmiyorlar sevgi yasak yarım sevgilim, bölündük sayılara artık anılara dönmek yasak canım sevgilim, sevişmek bize yasak ağlama ne olur, ayıp ağlamak

Sayfayı Paylaş