gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ümit Sayın'ın yeni aşkı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ümit sayın sevgilisi Yaklaşık 10 yıldır büyük aşk yaşadığı Zeynep Dizdar'dan ani bir kararla ayrılan besteci-yorumcu Ümit Sayın, Seren Serengil'in yakın dostu olarak ün yapan Eda Modoğlu ile birliktelik yaşıyor.
    DİZDAR BİLİYOR
    Bu aşkı bilen Zeynep Dizdar ise Ümit Sayın hakkında soru sorulduğu zaman, "Nerede, ne yapıyor bilmiyorum" diyor. Sayın'ın yeni aşkı Eda Modoğlu şöhreti; 'Seren Serengil'in arkadaşı' olarak yakalamıştı. Bir dönem İbrahim Tatlıses'in dikkatini çekerek televizyona transfer olan Modoğlu; kısa sürede magazin dünyasının gözde isimleri arasına girmişti.

sabah

2. Ümit Sayının sevgilisi
    Ya ümit sayın senin sevgilin bendim hanı aşkın bendim ne yapmaya çalışıyorsun sen yaaaa :D:D

Ümit Sayın'ın yeni aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Aşkı Sosyeteden!

Yeni Aşkı Sosyeteden!

serdar cümbüş kaç yaşında Yeni Aşkı Sosyeteden! Eşi Mert Tokatlıoğlu ile boşanma davası bir yıldır devam eden Pınar Aylin, önceki gün Nişantaşı'nda düzenlenen bir doğum günü partisine işadamı Serdar Cümbüş ile katıldı. İkilinin samimi görüntüleri dikkatlerden kaçmadı. Mert Tokatlıoğlu ile boşanma davası bir yıldır devam eden Pınar Aylin, önceki gün mücevherci Levent Eriş'in...
  2. Kıvancın yeni aşkı

Kıvancın yeni aşkı

Yakışıklı oyuncu yine sevgili mi değiştirdi yoksa dedikodumu bakalım ? Aşk-ı Memnu” nun yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ (27) özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Son olarak Meltem Cumbul ile ilişkisini 3 ay önce bitiren Tatlıtuğ şimdilerde yeni bir aşka yelken açtı. Miss Turkey 2009 birinci Güzeli Ebru Şam (20) ile aşk yaşayan Tatlıtuğ’un bu ilişkisinin yılbaşı gecesi başladığı öğrenildi. Çiftin...
  3. Ümit Yesin kimdir

Ümit Yesin kimdir

ümit yesin kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar. Tiyatro ve sinema - dizi oyuncusu başarılı isim Ümit Yesin hakkında ve hayatı hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Ümit Yesin (d. 28 Ocak 1954 - Ankara) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Müjdat Gezen Tiyatrosu, Tiyatrokare gibi topluluklarda çalışan sanatçı, genellikle...
  4. Demet Evgar'ın Yeni Aşkı !

Demet Evgar'ın Yeni Aşkı !

demet evgar haberleri ali atay haberleri demet evgar ali atay Sevgili melekler, Demet Evgar ve Ali Atay aşk yaşamaya başladılar. Bir Kadın Bir Erkek dizisiyle evlerimize konuk olan sempatik oyuncu Demet Evgar ve Leyla ile Mecnun dizisinde rol alan Ali Atay birlikteler. İşte Demet Evgar Ali Atay haberleri, haberin detayları... TRT’de yayınlanan ve gençler arasında fenomen olan Leyla ile...
  5. Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti!

Asuman Krause Ümit Erdim Aşkı Bitti!

asuman krause haberleri ümit erdim haberleri asuman krause ümit erdim Sevgili melekler, herkesin evlenecekleri gözüyle baktığı Asuman Krause ve Ümit Erdim ayrıldılar. Aynı evde yaşayan 28 yaşındaki Erdim ile 37 yaşındaki Krause'nin büyük aşkı sona erdi. Sadece birkaç kez konser çıkışı ve eğlencede görüntülenen çiftin ayrıldığı ortaya çıktı. 28 yaşındaki Erdim aynı evde yaşadığı ve...

Sayfayı Paylaş