ümraniye erdem hastanesinde doğum yapan hamişler buraya... | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

ümraniye erdem hastanesinde doğum yapan hamişler buraya...

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında candy_1 tarafından paylaşıldı.

1. candy_1

candy_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erdem hastanesinde doğum yapanlar erdem hastanesi doğum ümraniye hastanesi fiyatları ümraniye kadın doktorları
    hamişler ve doğum yapan arkadaşlar

ben 18+3 günlük hamileyim aslında şu an doktorum Zeynep kamil Hastanesinde görevli olan Jin.Op.Dr.H.TAYFUN KUTLU. 5 aydır kendisine gidiyorum kadıköyde özel muayenesi var çok memnunum aslında ama son günlerde bazı kişilerden Erdem Hastanesini duyuyorum. orda doğum yapan tecrübeli arkadaşlarımız bizi bilgilendirirlerse çook sevinirim. 1) doktorunuz kimdi?
    2)hangi doğum yöntemini seçtiniz,normal/sezeryan doğum ?
    3) hastaneden temizliğinden doktorlarından hemşirelerinden memnunmuydunuz ?
    4) bebek ünitesi sizce yeterlimi?
    5) bu hastanede doğum normal doğumda ne kadar sezeryanda ne kadar?

sabırsızlıkla cevaplarınızı bekliyorum artık bi tercih yapmam lazım. illa Erdem hastanesi olmak zorunda değil istanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz başka hastane ya da doktor varsa lütfen bilgilendirin canlarımmm :esra:

2. candy_1

candy_1 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse erdem hastanesinde doğum yapmadımı yaniiiiiiiiiiiiiii???

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşım bence sen doktor tayfun kutlu ya gimeye devam et ,kendisi çok ii bir doktordur, hastane konusunda da senin için en ii yönlendirmeyi kendisi yapar,hastanelerin artılarını eksilerini ,fiyatlarını detaylıca sana anlatır ,sen hiç endişlenme,rahat ol,hamileliğinin keyfini çıkar,gerisini ona bırak, ben şahsen öyle yapmıştım, çok da memnun kaldım...

ümraniye erdem hastanesinde doğum yapan hamişler buraya... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Doğum Yapmama Az Kaldı Doğum Belirtileri Nelerdir Diyen Hamiş Melekler Buraya

doğum belirtileri,doğum belirtileri neler, Doğum yapmayı bekleyen anne adayları gününüz azaldıkça biliyorum heyecanınız da artmakta ve bunla birlikte belki birazcıkta korkuyorsunuz ama doğum sonrasında her şey normale dönecek ve minik yavrunuza kavuşacaksınız. Sizlerde doğum belirtileri başladı mı yoksa bu konu hakkında bir bilginiz yok mu doğum başlangıcı şu belirtilerden anlayabiliriz...
  2. Doğum Sancısı Nasıl Bir Şey Arkadaşlar Doğum Yapan Melekler Buraya

doğum,doğum sancısı, Doğum yapmış anneler ben bir şeyi çok merak ediyorum Hamilelikte sıra doğuma geldiğinde neler hissettiniz korkularınız var mıydı?Ben doğum yapan bazı kişilerden duydum çok kötü büyük sancı diyorlar kimiside öle korkulacak bir şey yok diyor sizler neler yaşadınız çok sancı çektiniz mi bunu doğumu yaklaşmış hamile melekler adına soruyorum size sonuçta aramızda ilk kez...
  3. Dikkat Makyaj Yapan Anne Adaylarına Uzmanlardan Uyarı Hamiş Melekler Buraya

gebelikte makyaj,gebelikte makyaj zararlı mı, Makyaj yapmayı seven ben kozmetikten vazgeçemem diyen anne adayları uzmanlar dikkat etmemiz gerektiğini söylüyor.Biliyorum makyaj yapmaktan vazgeçmek zor ama dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var çünkü bildiğimiz gibi bu tip kozmetik ürünler kimyasal içeriyor ve buda bebeğimize zarar verebiliyor her zaman güvenli olan kozmetik ürünlerini...
  4. Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

doğumda eşe izin,doğumda eş izni, Melekler doğum biliyorum çok stresli bir süreç heyecanla birlikte korkular da yaşanabilir.Ve en büyük destek böle bir durumda yanımızda eşimizin olmasıdır.Çoğu kadın belkide bunu istiyordur ama istemeyenlerde vardır aranızda..Bazen eşlerimiz böyle bir durumu kaldıramayacağından doğumda bulunmak istemeyebilir.Mesala benim eşim diyor ki sen eğer gebe kalır da...
  5. özel erdem hastanesinde sezeryan doğum yapan warmı we memnun kaldımı arkadaşlar...

merabalar..ümranıye özel erdem hastanesınde doğum düşünüorum ama emın diilim tecrübe sahibi olanlardan yorum bekliorum..şimdiden teşekkurler...

Sayfayı Paylaş