ümraniye erdem hastanesinde doğum yapan hamişler buraya...

candy_1

Hamiş Melek
ümraniye erdem hastanesinde doğum yapan hamişler buraya...
erdem hastanesinde doğum yapanlar erdem hastanesi doğum ümraniye hastanesi fiyatları ümraniye kadın doktorları
hamişler ve doğum yapan arkadaşlar
ben 18+3 günlük hamileyim aslında şu an doktorum Zeynep kamil Hastanesinde görevli olan Jin.Op.Dr.H.TAYFUN KUTLU. 5 aydır kendisine gidiyorum kadıköyde özel muayenesi var çok memnunum aslında ama son günlerde bazı kişilerden Erdem Hastanesini duyuyorum. orda doğum yapan tecrübeli arkadaşlarımız bizi bilgilendirirlerse çook sevinirim.
1) doktorunuz kimdi?
2)hangi doğum yöntemini seçtiniz,normal/sezeryan doğum ?
3) hastaneden temizliğinden doktorlarından hemşirelerinden memnunmuydunuz ?
4) bebek ünitesi sizce yeterlimi?
5) bu hastanede doğum normal doğumda ne kadar sezeryanda ne kadar?

sabırsızlıkla cevaplarınızı bekliyorum artık bi tercih yapmam lazım. illa Erdem hastanesi olmak zorunda değil istanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz başka hastane ya da doktor varsa lütfen bilgilendirin canlarımmm :esra:

Arkadaşım bence sen doktor tayfun kutlu ya gimeye devam et ,kendisi çok ii bir doktordur, hastane konusunda da senin için en ii yönlendirmeyi kendisi yapar,hastanelerin artılarını eksilerini ,fiyatlarını detaylıca sana anlatır ,sen hiç endişlenme,rahat ol,hamileliğinin keyfini çıkar,gerisini ona bırak, ben şahsen öyle yapmıştım, çok da memnun kaldım...

Geri