gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ümraniye'de korkunç kaza

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

çavuşbaşında kaza TEM otoyolu Çavuşbaşı mevkiinde talihsiz kaza. Karşı şeride geçen otomobil kamyonla çarpıştı. Ümraniye'de kamyonla çarpışan otomobilde bulunan 3 kişi öldü. Kazada 2 kişi de yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Ankara yönüne ilerleyen Savaş Eren'in kullandığı 22 FL 984 plakalı otomobil, sürücünün, aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu, yol yapım çalışması nedeniyle dubalarla bölünen Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yolu Elmalı Barajı mevkinde bariyerlere çarptı. Otomobil, daha sonra karşı yönden gelen 06 AN 5531 plakalı kargo kamyonu ile çarpıştı.

Kamyonun altında yaklaşık 100 metre sürüklenen otomobilin sürücüsü Savaş Eren (23) ile yanında bulunan emekli polis memuru İsmail İbaş(51), İbaş'ın oğlu Uğurcan İbaş (14) olay yerinde öldü.

Kazada, İbaş'ın eşi Mediha İbaş (40) da otomobilde sıkışarak ağır yaralandı. Olay yerine gelen itfaiye ve sağlık ekiplerince sıkıştığı yerden çıkarılan İbaş, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza sırasında yan yatan kamyonun sürücüsü Metin Güven de yaralı olarak sağlık ekiplerince Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

internethaber.com

Ümraniye'de korkunç kaza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkunç gerçekler

korkunç gerçekler

yasak ilişki hikayeleri korkunç gerçekler yasak ilişkiler hikayesi aile içi ilişkiler sapıkça hikayeler Son 5 yılda töre ve namus gerekçesiyle kadına yönelik 1091 suç işlendi Arkanıza yaslanıp sesızce ve KORKARAK okuyun bunlar gerçek TÜRKİYE ne durumda ve bu duruma nasıl geldık........ BASTIRILMIŞ duyguların sapıkça ve şiddette mağdur olan neden hep...
  2. salabenin korkunç sonu..

salabenin korkunç sonu..

Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın (C.C.)adıyla" "Zekatları verinceye kadar, ALLAH C.C. imanları ve namazları kabul etmiyor" Hadis'i Şerif Salabe b. Hatibi'l-Ensari, Peygamber Mescidi'ne devam ederdi. Öyle ki, Peygamber Efendimiz SAV ona, "Mescidin Güvercini" lakabını vermişti. İbadet ve taat'a da öylesine hevesli ve meraklı idi ki, güneşte ısınmış kızgın taşların ve...
  3. Namaz'i Terketmenin Korkunç Sonuçlari

Namaz'i Terketmenin Korkunç Sonuçlari

cehennemdeki veyl vadisi NAMAZ'I TERKETMENİN KORKUNÇ SONUÇLARI Peygamberimiz (sav)"Rahman ve Rahim olan ALLAH'ın Adıyla …" °"HER KİM DE BU DÜNYADA KÖRLÜK ETTİYSE, O ARTIK AHİRETTE DAHA KÖR VE GİDİŞÇE DAHA ŞAŞKINDIR."İsra/72 ) (İNŞAALLAH, ALLAH C.C. ve Rasûlu'nün (S.A.V.) emir ve yasaklarına körlerden ve hafife alanlardan olmayalım. Ayrıca şeytanın, buradaki emir ve...
  4. ergenekonda korkunc iddia

ergenekonda korkunc iddia

Ergenekon'da korkunç iddia CIA Ankara’daki üst düzey bir görevlisiyle istihbaratı uyardı. Özkök Paşa’ya fiziki bir eylem yapılacak! İşte korkutan iddiaar; Ergenekon’da da gündeme gelen darbe girişimlerinin yaşandığı 2004 Şubat ayında dönemin Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök’e planlanan suikast girişiminin son anda engellediği öne sürüldü İddiaya ortaya atan haftalık Aktüel dergisi,...
  5. korkunç *****

korkunç *****

slm kızlar çok kötü bı ruya gordum 2 gundur etkısınden cıkamıyorum ruyamda tuvalette kocaman etler vardı onları kefenlıyoduk sonra annem ne bıcım yapıyonuz dedı ve etlerı bol suyla ovalay aovalaya yıkadı su hortumdan akıyodu zaten gomcez ne gerek var bbu kadar yıkıyon dedım bende of kızlar o kadar sıkıldımkı anlatamam :cry:

Sayfayı Paylaş