gebe
  1. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93

Umreye gidiyorum dua isteyen varsa

Konu, 'Gebelik' kısmında bitanesi tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞLAR UMREYE GİDİYORUM 15 martta yola çıkcaz 17 gün kalcaz tolam. dua isteyen arkadaşlarımız ismini yazsın bu topiğe. isteyen sıkıntısnıda yazabi,lir. ben liste yapıp isimleri çıktısını alıp gitcem inş kabeye karşı isimlerinizle dua etcem kabenin hürmetine. şimdiden umremizide dualarımızı kabul etsin inş rabbim

seda88, BEYZA21, MaWiM ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bıtanesı ılk ben yazıyım bana dua et evım huzurlu mutlu bır sekılde ayrılsın ınş hersey yoluna gırer mutlu bır yuvam olur ne olur bıtaneem :D:D

smiley bunu beğendi.
  3. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    tabiki canım eve gidim listemi hazırlamaya başlıcam aynen not edicem inş

LAMİYA ve ARZUZU bunu beğendi.
  4. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

bitanem banada dua et sağlıkla hamile kalayım ve eşim kendi işine baslıcak allah yardım etsin bizim için dua et canım

5. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

allah kabul etsin ayrıca allah hepimize göstersin o mutluluğuda selam söyle bizden oralara

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

haa bıtanesı adım :D:D zeynep eşiminkıde ümit ne olur bızı unutmaaa

7. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    Kusumm banada et nolurr bebeis icin bde kocam yuzfelci gecryo bliran once ilessnsaglik huzur dle yazcanmi byere yoksa unutrsun

a.özlem bunu beğendi.
  8. suzuu

suzuu Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    149
    Ödül Puanları:
    43
    Benm admda sogul esm alpaslan aklna gelirsem ck mutlu olurum cnm

9. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    canım sımdıden arbbım kabul etsın adım arzu ergün rabbım bıze hayırlısıyla bı evlat nasıp etsın bıze hayırlı bı kapı 1001 tane ıhlas okuyım onuda gotur benım adıma senden rıcam.... unutma benı....

10. hevin

hevin Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    18
    allah kabul etsin bitanesi,,rabbim bizlerede nasip etsin gitmeyi..kimin ihtiyaci yokki duaya:) bende senden dua istiorum.hayirli saglikli ewlat icin dua edersen cok sewiniirm..

a.özlem bunu beğendi.
  11. ayşegül&ramo

ayşegül&ramo Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    canım ne mutlu sana rabbim bizleride ksmet eder inş bana da dua edersen sewinirim canm hayırlı sağlıklı peygamber efendimizin izinden gidecek ewlat nasip etsin bide borç sıkıntımız war canm onun içinde dua edersen sewinirim allah kabul eder inş benm adım ayşegül canm :)

12. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bitanem cok güzel bir iylik yapiyorsun bize, benimde ricam var...
    Benim adim Esiminki , hayirlisiyla bebegimiz saglikli birsekilde dogup hayirli evlat olmasini, ve evliligimiz sevgi saygi icinde dilersen cok sevinirim.
    Bu iyiligin icin Allah senden razi olsun... Rabbim insallah gidemeysenlere (bizlerede) oraya gitmeyi nasip eder...
    Allah kabul etsin canim Amin

Son düzenleme: 28 Mart 2013
    a.özlem bunu beğendi.
  13. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bitanesi bizede bol bol dua et hayırlısı ile sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlara kavuşalım.Rabbim yuvamızı sağlıklı huzurlu kılsın.ne mutlu sana genç yaşta umreye gidiyosun darısı bizlere inşallahhh :)

14. esma100

esma100 Forum Okuru

yalvaririm sana bana ocklu dua et ben erkek bebek istiyorum ,ben bebeyimi aldirmak istemiyorum kiz olsa caresiz aldirmak zorunda kalicam ,bana surekli dua edersen cok memnun kalicam ,allah hepinizden razi lsun ,allahda senin dualarini kabul eder ishallah

15. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    bıtanesı Allah ım sımdıden kabul etsın canım banada yavrumla esımle hayırlı ömür versın Rabbım ınsallah bıde yavruma sağlıklı sıhhatlı hayırlı bı kardes versın hayırlısıysa tabıı canım Allah ım dualarımısı kabul etsın adım esmegul

Umreye gidiyorum dua isteyen varsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolculuğa Çıkmayı İsteyenin Okuyacağı Dua

Yolculuğa Çıkmayı İsteyenin Okuyacağı Dua

Yolculuğa Çıkmayı İsteyenin Okuyacağı Dua hangi dua lütfen bilgi verin arkadaşlarım.
  2. Bebek isteyenlerin dua topiği..

Bebek isteyenlerin dua topiği..

Bebek sahibi olamayan meleklerimizin içindeki özlemi en iyi anlayanlardan biri olarak bir önerim var sizlere gelin birbirimize dua edelim. Yer gök dua ile kurulmuş Mevlam dualarımızı kabul etsin. Bildiğimiz duaları burada paylaşalım ve birbirimize dualarımızda yardım edelim diyorum ne dersiniz? Müminin mümine duası kadar etkili dua olmazmış...
  3. petek dinçöz umreye mi gidiyormuş

petek dinçöz umreye mi gidiyormuş

Petek Dinçöz umreye gidiyormuş diye duydum doğru mu ? İlginç yani ne bileyim özellikle umre ve hac ziyaretlerinden sonra hayat daha farklı yaşanmalı diye düşünüyorum da..
  4. Tuğçe Kazaz Yakında Umreye Gidiyor

Tuğçe Kazaz Yakında Umreye Gidiyor

Bu konu, Tuğçe Kazaz Yakında Umreye Gidiyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, podyumların en aranan mankenlerinden biriyken Yunan Yorgo Seitaridis ile evlenerek din değiştirdiğini açıklayan Tuğçe Kazaz yakında umreye gidiyor. Seitaridis'den boşandıktan sonra bir süre ortalarda görünmeyen Kazaz, şimdilerde kıyafetlerine dikkat etmeye başlamış. Namaz kılmaya başladığı da...

Sayfayı Paylaş