Umreye gidiyorum dua isteyen varsa

canımmm rabbim sağ salim dönmenizi nasip etsin.benim içinde yüzünü sür efendimizin kabesine.kuzum hayırlısıyla ev almamız için ve sağlıklı hayırlı ikiz evlat vermesi için rabbime benim içinde dua et olurmu :) içimden öyle geçti bir an.hee bide kızımın sağlıklı hayırlı evlat olması için :) rabbim dualarını kabul etsin.unutma benide tmm mı :)

Allah kabul etsin gitmek isteyen herkese nasip etsin senden kendim ve ailem için bende dua istiyorum.İsmim zeynep

Allah kabul etsin ne mutlu Rabbim isteyen herkese nasip etsin biz de eşimle nasip olursa bir gün gitmeye niyetimiz var inşallah kısmet eder Allah bize de...

Allahım şimdiden kabul etsin bitanesi.canım benim dualarında bizide unutmayacağın için allah razı olsun senden.benim adım yasemin hayırlı bir evladım olması için bana dua edersen sevinirim.1000 tane salavat şerife çekeceğim onu iletirmisin benim adıma.allahım bizede nasip etsin inşallah.allahım yol açıklığı versin canım.....

ARKADAŞLAR UMREYE GİDİYORUM 15 martta yola çıkcaz 17 gün kalcaz tolam. dua isteyen arkadaşlarımız ismini yazsın bu topiğe. isteyen sıkıntısnıda yazabi,lir. ben liste yapıp isimleri çıktısını alıp gitcem inş kabeye karşı isimlerinizle dua etcem kabenin hürmetine. şimdiden umremizide dualarımızı kabul etsin inş rabbim

özlem aygün canım ben senden özel olarak tavaf istiorum olur mu yapabilri misin ?

Geri