gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Umreye gitmek için pasaport işlemleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Umreye gitmek istiyorum hangi pasaport işlemlerini yapmam gerekiyor. Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Umreye gitmek için pasaport işlemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pasaport Çıkartma İşlemleri

Pasaport Çıkartma İşlemleri

Pasaport Çıkartma İşlemleri için hangi evraklar gerekli pasaport nasıl çıkar lütfen yardımcı olun
  2. Pasaport Çıkartmak İçin Yapılması Gereken İşlemler

Pasaport Çıkartmak İçin Yapılması Gereken İşlemler

Pasaport Çıkartma İşlemleri İçin Neler Gerekli Pasaport Çıkartma İşlemleri Hakkında Bilgi Yurtdışına çıkma durumunuz varsa ve hala bir pasaportunuz yoksa konumuzu dikkatle okuyup, yaptırmanız gereken işlemleri öğrenebilirsiniz melekler :tik: Pasaport işlemleri için Emniyet Müdürlüğü Pasaport Şubelerine veya İlçe Pasaport Ünitelerine veya yurtdışında iseniz dış temsilciliklere...
  3. Pasaport Çıkarma İşlemleri Hakkında Bilgiler

Pasaport Çıkarma İşlemleri Hakkında Bilgiler

Pasaport Çıkartma İşlemleri İçin Neler Gerekli Pasaport Çıkartma İşlemleri Hakkında Bilgi Pasaport çıkartmanız gerekiyor ve nereye başvuracağınızı, hangi prosedürleri uygulayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, buyrun makalemize melekler :tik: Pasaport işlemleri için Emniyet Müdürlüğü Pasaport Şubelerine veya İlçe Pasaport Ünitelerine veya yurtdışında iseniz dış temsilciliklere başvurmanız...
  4. Umre Vazifesi İçin Yapılması Gereken Pasaport İşlemleri

Umre Vazifesi İçin Yapılması Gereken Pasaport İşlemleri

Umre İçin Pasaport İşlemler Umre İçin Pasaport İşlemleri nelerdir İslam dininde yapılması gereken hac vazifesinin provası niteliğinde ki umre için bazı pasaport işlemleri yaptırmanız gerekiyor melekler :) Bu işlemlerle ilgili bilmeniz gerekenleri makalemizde bulacaksınız :) Bu pasaport İl Emniyet Müdürlüklerince ve dış temsilciliklerimizce verilmektedir. Bu türden pasaport almak veya...
  5. Pasaport Vize İşlemleri

Pasaport Vize İşlemleri

Pasaport Vize İşlemleri hakkında bana çok acil bilgi verir misiniz neyi nasıl ve nereden yapacağım valla bilmiyorum ya :S

Sayfayı Paylaş