gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Umrumda bile degil

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Umrumda bile degil
    teşekkürler canım

Umrumda bile degil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. Pinhani - Çok Da Umrumda

Pinhani - Çok Da Umrumda

pinhani umrumda değil hayat boş elde var sıfır hiç bişey yok yine yalnızım bir tek ben varım etrafımda hiç kimse yok ki başka oysa alışmıştım sana görmeyi hergün seni başka başka nerdesin bilmiyorum ve seni hiç özlemiyorum bugün uzaksın bana çok da umrumda ağlıyorum sanma sakın ha üzülme benim adıma bu da fazla koyar bana(2) yoldan geçen herkesin aklına takılırsın ah bi sana baksa başka ne...
  3. Candan Erçetin - Umrumda Değil

Candan Erçetin - Umrumda Değil

insaf bu kadar eziyet kim ceker her lafi her sozu ayni keder ozru kabahatinden de beter sor bos duvarlara bos kollarima neden bu elveda sev ister mutlu ol istersen delir umrumda degil didindim ah yola gelir mi diye yillarca canimdan bezdim agzini her actiginda bakinca maziye hakettim bunu galiba gozunaydin ben de delirdim bak en sonunda kapima dayanma sakin yakarim inan yakarim...
  4. Yurtseven Kardeşler - Umrumda Degil

Yurtseven Kardeşler - Umrumda Degil

Güzellerin en güzeli sevdigim sensin Bakiyorum karsima sen o degilsin Cok agladim cok yoruldum ne hale geldim Hem kendini hem de beni,beni kaybettin Umrumda degil artik Kimi seversen aaahh Kapi orda hic üzülmem Cekip gidersen Umrumda degil artik Kimi seversen aaahh Kapi orda hic düsünmem Cekip gidersen Unut beni hic arama Cikma karsima karsima Hayatimdan attim seni anlaa Unut beni hic...
  5. Hiç Umrunda Olmadım Biliyordum

Hiç Umrunda Olmadım Biliyordum

Benim hayallerim senin unuttuklarındı. Benim heveslendiklerim senin bıktıklarındı. Hiç önemli olamadılar senin için. Aynı benim gibi. Bildim bunları hep. Bilmemezlikten geldim. Bilmemezlikten gelmek daha kolaydı. Daha acısızdı. Ne yaşadığımın değil ne yaşattığımın önemli olduğunu bilmedim onun için. Beklediklerimin asla gelmeyeceğini bilmedim. Senin için hiçbir zaman önemli biri...

Sayfayı Paylaş