gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Umuda yolculuk faciayla bitti: 21 ölü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Libya açıklarında İtalya'ya ulaşmak isteyen mültecileri taşıyan iki ayrı teknenin batması sonucu 21 kişinin öldüğü, yüzlerce kişinin kayıp olduğu bildirildi.

Libyalı yetkililer, kalıntılarından çürük olduğu anlaşılan ilk gemide 253 mülteci bulunduğunun belirlendiğini, ülke açıklarında batan iki gemide oldukları anlaşılan cesetlere rastlandığını kaydetti.
    Batan ikici gemiden 23 mültecinin sağ olarak kurtarıldığını belirten yetkililer, ancak gemide olduğu öğrenilen 342 kişinin halen kayıp olduğuna dikkati çekti.
    Her iki geminin Libya açıklarına sürüklendiğinin belirlendiğini ifade eden yetkililer, mültecilerin gerçek sayısı ve gemilerin durumuyla ilgili olarak henüz detaylı bilgi edinilemediğini söyledi.

Umuda yolculuk faciayla bitti: 21 ölü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saklambaçın sonu ölümle bitti

Saklambaçın sonu ölümle bitti

Berke, saklandığı kutuya otomobil çarpması sonucu öldü, olaydan kısa süre önce kutudan çıkan 5 yaşındaki kuzeni şans eseri kurtuldu.. İzmir Bornova Çamdibi semtinde önceki gün saklambaç oynarken yol kenarındaki karton kutuya giren Berke Dülgar (7), bir otomobilin kutuya çarpması sonucu öldü. Kuzeni Furkan Yüksel ise araç gelmeden önce kutudan çıktığı için şans eseri kurtuldu. BEYAZ...
  2. Ağrı Doğubayazıt'ta facia gibi kaza 17 ölü

Ağrı Doğubayazıt'ta facia gibi kaza 17 ölü

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde facia gibi kaza meydana geldi. Gezi için geldikleri Türkiye'den İran'a dönen turistleri taşıyan otobüs virajı alamayınca kaza yaptı. 17 kişinin öldüğü kazada çok sayıda Ermeni asıllı İranlı yaralandı. Kaza, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi Gökçebulak köyü yakınlarında Tendürek karayolunda dün akşam meydana geldi. İran'dan gezi için Türkiye'ye gelen 90 kişilik grup...
  3. Ölüme Yolculuk.....

Ölüme Yolculuk.....

Yaşama tutunmak için en ufak bir sebebim bile kalmadı artık azRaili bekliyorum tıpki bir insanın sevdiğini bekler gibi azRailin qözlerinde hissediyorum kendimi öLüme daha önce bu kadar çok yaklaşmamıştım Daha önce hissetmemiştim öLümün bu kadar yakın olduğunu Bileklerimden akmaya başladı azrailin habercisi öLüm artık ben geliyorum diyor Hazırlan yawaş yawaş.. Ben bütün bedenimle beklerken...
  4. Aşk Çoktan Öldü Sevda İse Bitti

Aşk Çoktan Öldü Sevda İse Bitti

Yanan bir alevdin bir zamanlar. Öyle yakıyordun ki, ateş bile senin kadar yakmazdı beni. İçin için köz olana kadar yaktın. Sevmeyi unutmuşken karşıma çıktın. Aşkı unutmuşken sevdayı hatırlattın. Ben seni sevdim. Ben senin için öldüm. Ama sen değiştin. Oysa hayatta, tanıştırıldığım ilk aşktın. Yüreğimin dengesi bozuldu bir den. Gözlerim hayallere daldı. Rüyaları unuttum. Gözü açık gördüğüm...

Sayfayı Paylaş