gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

umudumuzu kaybetmeyelim arkadaşlar

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

aşılama ikiz bebek
    Arkadaşlar selam
    az önce bir arkadaşımızı hastane ziyaretinden geldik.ilk aşılama hamile kalmıştı hemde ikiz bebekleri oldu
    çok saglıklı ve cok tatlılar
    asla umudunuzu kaybetmeyın ve pozıtıf dusunun

bebetoo bunu beğendi.
  2. mercan_2004

mercan_2004 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar elimde gonal f ve menagon var tüp bebek tedvisinden kaldı ilğilenen olursa uygun fiyata vereceğim bu tedvailerin ne kadar pahalı olduğunu biliyorummm ilgilenen özelden yazssın

umudumuzu kaybetmeyelim arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umudunu Kaybetme

Umudunu Kaybetme

Filmin Türü Drama Orijinal Adı The Pursuit of Happyness Yapımcı Firma Columbia Pictures Yapım Yılı 2006 Yapım Ülkesi ABD Orijinal Dili İngilizce Filmin Süresi 117 dakika Resmi Sitesi Dağıtıcı Firma Warner Bros Vizyon Tarihi 02.03.2007 Filmin Konusu . Chris Gardner (Will Smith) zeki ve yetenekli ancak...
  2. Umudu Düşlemek!

Umudu Düşlemek!

Ayakkabıcı, yeni getirdiği malları vitrine yerleştirirken, sokaktaki bir çocuk onuseyretmekteydi. Okullar kapanmak üzere olduğundan,spor ayakkabılara rağbet fazlaydı. Gerçi mallar lükssayılmazdı ama, küçük bir dükkân için yeterliydi. Onların en güzelini ön tarafa koyunca, çocuk vitrine doğru biraz daha yaklaştı. Fakat bir koltuk değneği kullanmaktaydı. Hem de güçlükle... Adam ona bir kez...
  3. Baharlı Umudum...

Baharlı Umudum...

“Güzel olan hiçbir şey eskimez.” dedi dostum. İncecik bir sızı duydum, sustum... Gözlerimi kapayıp kana kana içtim kelimelerini. Eskimiyordu hiç, biliyordum... Senin gözlerimde hiç eskimediğin, eskimeyeceğin gibi... Ben seni bulmak için tüm dünyayı dolaşabilirdim ama sen buldun beni. Bende kaybettiğim beni... Uzansam sana, dokunmak bir şey değil yanmaktan korkuyorum....
  4. tüpleri kapalı olan arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin

tüpleri kapalı olan arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin

Arkadaslar sırf bu yazıyı yazabilmek icin uye oldum foruma. Agustos ayında tüplerimin kapalı olduğunu öğrendim. Dünya başıma yıkıldı hayallerim birer birer elimden alındı sanki.laparoskopi geçirdim açamadıklarını söylediler. çevremde bunu duyan akrabalarım bile bir süre korktu çocuklarını sevmemden.nazar ederim diye...hemen hemen her günüm bebekleri düşünerek geçti... operasyondan 3 ay sonra...

Sayfayı Paylaş