gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Umudunu Kaybetme

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Filmin Türü Drama Orijinal Adı The Pursuit of Happyness Yapımcı Firma Columbia Pictures Yapım Yılı 2006 Yapım Ülkesi ABD Orijinal Dili İngilizce Filmin Süresi 117 dakika Resmi Sitesi Dağıtıcı Firma Warner Bros Vizyon Tarihi 02.03.2007
    Filmin Konusu .
    Chris Gardner (Will Smith) zeki ve yetenekli ancak marjinal bir işe sahip bir satıcıdır. İki yakasını bir araya getirmek için çabalayan Gardner kendini ve beş yaşındaki oğlunu San Francisco’daki dairesinden çıkarılmış, gidecek bir yeri yokken bulur. Gardner prestijli bir borsa firmasında stajyer olduğunda, oğluyla birlikte daha iyi bir yaşam kurma hayali peşinde koşarken, aralarında düşkünler evinde kalmanın da olduğu pek çok zorluğa katlanır.

2. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Umudunu Kaybetme
    Dün seyrettim kesinlikle tavsiye ediyorum ..

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Umudunu Kaybetme

Umudunu Kaybetme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askta kaybetmenin nedenleri...

Askta kaybetmenin nedenleri...

Aşkta kaybedenlerden misiniz? Neden bu hep sizin başınıza geliyor öğrenmek için hemen bir kağıt kalem edinin, testi yanıtlayın ve sebebini öğrenin. 1-Hayatta en hünerli olduğunuz konu nedir? a) Bir bakışta insan tanımak b) İleriyi görmek c) Orijinal olmak 2-Bugüne kadar ağzınız en çok neden yandı? a) Sivri dillilik b) Ani karar verme c) Maymun iştahlılık 3) Biriyle ilk tanıştığınızda ilk...
  2. Umudunu Kaybetme Filimi

Umudunu Kaybetme Filimi

Bir hayal kurdunuz ve her şeyinizi ona adadınız. Sonucun mükemmel olmaması için hiçbir neden yok. Ama işler düşündüğünüz gibi gitmedi. Tüm kozlarınızı ortaya koydunuz, fakat yine de kaybettiniz. Üstelik elinizdekiler de uçup gitmeye başladı ve paranız tükendi. Kimse de size inanmıyor. En yakınlarınız bile. Ne yapardınız? Hayatta kaldığımız sürece, para ile satın alınamayacak en önemli üç...
  3. Evliliğiniz Heyecanını Kaybetmesin

Evliliğiniz Heyecanını Kaybetmesin

Evlilikler bir süre sonra ilk günkü heyecanını kaybedebiliyor...Uzmanlar, birlikteligin ilk günlerindeki heyecani, tutkuyu kaybetmemek için önerilerde bulunuyor. Günümüzde beraberliklerin kisa sürede tükenmesi, “evlilik kurtarici kilavuz’ kitaplara ilgiyi artiriyor. Uzmanlar evlilikte kritik sürecin 7 yildan 2 yila indigini belirtirken ‘uzun süreli, mutlu evlilik’ için önerilerde...
  4. Kaybetmeyi Göze Almayan Kazanamaz!

Kaybetmeyi Göze Almayan Kazanamaz!

kaybetmek, kaybetmeyi goze almak, hirs, kazanmak, risk konusunu incelemektesiniz Merhaba Melekler, Elindeki tohumları toprağa bırakmayı ve onların çürümesini göze almadığın sürece, o tohumların büyüdüğünü de göremeyeceksin. Bir süreliğine elindekinden ayrılmayı göze alabilirsen daha fazlasını kazanmak için bir fırsat yakalamış da olacaksın. Ama hayır elimde olan garantidir. Garanti...
  5. Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü istiyorum arkadaşalr bayılıyorum ben bu şarkıya

Sayfayı Paylaş