gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

umulmadık taş baş yarar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Rafet el Roman'ın klibinde oynayan şarkıda düet yapan kamyon şoförü Yusuf Güney'i ilk başlarda ciddiye almadığını söyleyen El Roman yanılgıya uğradı .......

YUSUF'U EN BAŞTA CİDDİYE ALMAMIŞTIM
    CANLI YAYIN AKŞAM KEYFİ'NE TELEFONLA BAĞLANAN BAŞARILI SANATÇI RAFET EL ROMAN, YUSUF GÜNEY HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU..

Yusuf Güney'le nasıl tanıştığını anlatan Rafet El Roman, başarılı keşfini yere göğe sığdıramadı. El Roman, 'Londra'da bir konserimden sonra Yusuf, kulise geldi. O gün doğum günüymüş. Bir şarkı söyleyemek istediğini söyledi. Ben, açıkçası kendisini fazla kaale almadım. Neyse söylemesine izin verdim. Yusuf, 'Canımsın Sen' şarkısına bir giriş yaptı, ben ilk önce yerime oturdum ve ciddiye almaya başladım. O günden beri Yusuf'la irtibat halindeyiz ve artık durmadan üretiyoruz. Yusuf Güney, duruşu, görüntüsü, sesi ve yorumuyla marka olacak bir şarkıcı. Onu piyano eşliğinde şarkı söylerken gördüğümde çok gurur duydum.' sözleriyle Yusuf Güney'i epeyce övdü..

umulmadık taş baş yarar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Magnezit taşı yararları

Magnezit taşı yararları

magnezit taşı manyezit taşı mangazit manyezit nedir magnezit nedir Magnezit : Yeryüzünde bilinen en değerli minerallerden birindendir. Hassas işlenme özelliğinden dolayı değerli taş oldğundan çok fazla tercih edilmez. Yaygın olarak ticari ve tıbbi kullanımı olan en önemli taşlardan biridir. Beyaz, gri, sarı ve kahverengi renklerinden olurlar. Analiz etmekte, kendini tanımakta, araştırıcılık...
  2. Baş Yarmayan Taşlar

Baş Yarmayan Taşlar

Hiç aklınıza böyle bir tasarım gelmiş miydi.Bu taşlarla birbirinizi incitmeden taşlayabilirsiniz:)
  3. Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı ne oluyor bu deyimin anlamını merak ediyorum
  4. Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı nedir

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı nedir

Başını Taştan Taşa Vurmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar bana bu deyimin açıklamasını yazın lütfen.
  5. yeşim taşı ne işe yarar

yeşim taşı ne işe yarar

Doğal taşlar son zamanlarda hayli ilgimi çekmeye başladı. Burcumun taşının da yeşim olduğunu öğrendim. Acaba diyorum yeşim taşı nelere iyi geliyor ?

Sayfayı Paylaş