gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Umumİ Telefonda KonuŞma Rekoru

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tek kişilik telefon konuşması

[SIZE=-2]Vatani görevini Konya'da yapan onbaşı Hamdi, bir çarşı izninde telefon kulübesine girmiş ve memleketini arayarak 53 kişilik ailesiyle tek tek telefonda konuşmuş ve bu konuşma tam tamına 16 saat 27 dakika sürmüştür. Kuyrukta bekleyen 48 erin şikayeti üzerine asayiş ekipleri telefon kulübesine baskın yapmış ve onbaşı Hamdi'nin, jetonun orta yerine bir delik açıp, oradan bir ip bağlayarak bedava konuşma yaptığını da tespit etmişlerdir. Soruşturma esnasında konuşma kayıtları incelenmiş ve bu inanılmaz rekoru kırdığı ortaya çıkmıştır. Telekom yetkilileri bu güzide evladımızın alnından öperken, görevleri gereği savcılığa şikayet etmek zorunda oldukları için yürekleri parça parça olmuştur.[/SIZE]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Umumİ Telefonda KonuŞma Rekoru
    16 saat boyunca nasıl konuşmuş maşallah valla

3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

Umumİ Telefonda KonuŞma Rekoru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rekorlar kitabına giren cep telefonu

Rekorlar kitabına giren cep telefonu

Philips'in bir ay bekleme ve 8,5 saat konuşma süreleri ile rekorlar kitabına giren [email protected] ve [email protected] modelleri, Türkiye'de satışa sunuldu. Philips, konuşma ve bekleme süresiyle rekorlar kitabına giren Xenium serisinden [email protected] ve [email protected] modellerini Türkiye’de satışa sundu. Tasarımdan ve teknolojiden ödün vermeyen telefonlar, bir aya varan bekleme ve 8,5 saate varan konuşma süreleri ile dikkatleri...
  2. Umumi Hükümler :

Umumi Hükümler :

Madde 41 - Kanunun bu ikinci babında yazılı hükümlere mugayir olmıyan diğer hükümleri ilama müstenit takiplerde de cereyan eder.
  3. Cep Telefonu Sarja BaglI İKEN KONUŞMA YAPMAYINIZ

Cep Telefonu Sarja BaglI İKEN KONUŞMA YAPMAYINIZ

rüyada telefonla konuşmak rüyada cep telefonuyla konuşmak cep telefonu ile telefonla şarj aleti görmek Önemli okuyun ve cevremizdekileri uyaralim Çok ciddi bir tehlike haberini ve asagida iletilen yurt disi kaynakli benzeri bir baska olay ve uyariyi da hepinize acilen duyurmak stedim. 1. Annesinin bizzat kendi agzindan anlattigi ve sahit oldugu olayda, Istanbul'da oturan bir arkadasimin oglu...
  4. telefonda konuşma rekorunuz kaç saat?

telefonda konuşma rekorunuz kaç saat?

sevgili meleklerim, ceptelefonu denilen varlık bir nimet adeta hayatımızda,dolayısıyla da elimizden cebimizden yanımızdan yönümüzden gitmez genelde :) merak ettim ve mekanımızın melekleri acaba en çok kaç saat telefonlarda konuşmuşlar :) önce kendi rekorumla başlıyorum 10 saat kesintisiz :D daha doğrusu artık şebeke 1saat sonra kapatıyordu biz tekrar arıyorduk,hadi sıra sizde melekler...
  5. eşim arabistanda telefon konuşma ücreti dakikası ne kadar

eşim arabistanda telefon konuşma ücreti dakikası ne kadar

Selamlar, eşim arabistana çalışmaya gitti. onunla telefonda konuşmak istiyorum ama pahalı diyor seyrek arıyor. acaba arabistanla konuşma dakikası ne kadar ?

Sayfayı Paylaş