gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

umursamaz gıcık nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gıcık nickler umursamaz nickler umursamama nickleri umursamayan umursamaz 2010 αşк вιя σуυηѕα вη∂є נєтση ¢нσσq χD

Hépimiz sorumLuLuk sahißi oLamayacak kadar ßénciLiz

kaLßim saßrımı durdurur vé diLimidé $éytan doLdurur

ba$ beLası oLduqumu du$unenLer.. daha bi$ii qormedinish..

Önce bi siLkiLen de qeL kendıne...
    Kendini ne Sanıyosun?İki kızLa cıktın die adam mı?

DaĞLar ÖnüÜmDe EğİlİrKen KAyAlara YaLvaRmAm

Artık Ömrünce
    Sevsende Boş... "

Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM .. ona Buna DeğiL BenSadece DALGAMA Bakarım !!

! K!nqS

qöRDünmü Baqh zaman DeqişTi Eskiye DönüPTe BaqmaK zoR ..

gsli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!)

şımaRık - ukaLayım isTeince Lafı koyaRım ama çok haSsaS ve aLınqanım çözemessiN ßeni ! ßen zoR oLanLaRdanım...

“Sєηi Sєωiγσяuм!” diγєηє iηaηмa γσL ωєя Sηi єη Sση вıяaкıp qidєη dє Sηi ćaηıηdaη Çσк Sєωєяdi вσŞωєя!

вuηdaη Sσηяa ηє кiмSєγi тaкaяıм ηє dє ćaηıмı Sıкaяıм кєγFiмє вaqaя haγaтıмı γaşaяıм

' Hådî øyµn øynåyåLIm ; Sén ßénîm DµygµLårImLå , ßén Sénîn HåyåtInLå ¿'

- duruyoЯsåk Sèbébi våЯ , SusuyØяsåk ŋêdêŋĭ våЯ, Яàhát Ølsuŋ hэяkêS , hэяşêyìŋ zàmáŋI våЯ !.
    Kéndini iyi hissédiyorSan téLaşLanma qéçér ..!

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYdİ...???

SallA Benİ BağLAmAZ KEnDi DÜşEn AğLaMAz

«|Ďєη'(qєѕ)i'z|». dénqéSizm çıℓqıηıмм , υкαℓαуıмм , αмα ¢нσк тαтℓıуıммм ßє

Yalanım Varsa Doğrusunu Sen Söyle!)

[qeçmişe düşmüş qöLqen eski ßir Resm qßi ..]

...SinirimLe oYnama.!..

yaLanmsn qéRçéğim oLabiLirmisinn ??

umursamaz gıcık nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gIcIk PaTrOn

gIcIk PaTrOn

işçi : patron bugun izin verebilirmisin biraz işlerim varda... patron : Demek bir gün izin istiyorsun. Gel ne istediğine beraberce bir göz atalım. Bir yılda 365 gün var. Bir yılda 52 hafta olduğuna ve sen her hafta 2 gün izinli olduğuna göre geriye 261 gün kalıyor. Her gün 16 saati işyeri dışında geçirdiğine göre ki bu 170 gün ediyor, geriye 91 gün kalıyor. Her gün 30 dakika kahve...
  2. umursamaz nickler

umursamaz nickler

umursamaz nickler umursamaz msn nickleri efkar nickleri nickler 2009 2010 Merhaba arkadaşlarım şimdi sizlere şekilli umursamaz nickleri veriyoruz. BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU Aşkın Bir klavye Gibi Bastıkca Seni Hatırlıyorum ŠęηΐηĽę¬ĩŁķ¯Đĕƒâ¯ŐŁŭγσЃù쫧ąŊã| ˙·٠٠•● ˙·٠٠•● BuNaLıM MoDuNDaYıM EfKaR'ıM HaT SaFhAdA Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα...
  3. Gıcık espriler

Gıcık espriler

gıcık duvar yazıları gıcık espriler erkekleri eden nickler erkeklere nickler eden Hangi tene krem sürülmez? Antene Trenler ne zaman üşürler? Haydutlar soyduğu zaman Hangi piller patlar? Torpiller Kirpiler nasıl oyun oynarlar? Çok dikkatli Buzdolabına giren sineğe ne olur? Yazık olur Domates nasıl kızarır? Yüzüne tokat atınca Deniz niçin tuzlu olur? Balıklar kokmasın...
  4. gıcık oldum ona

gıcık oldum ona

:fırtına:mekanda gıcık olduğunuz ve şikayet ettikleriniz vardır ........... şu meleğin şununa bununa gıcık oldum diyorsanız buyrun..... acaba bana gıcık olan var mı merak ettim :D :D :fırtına:
  5. umursamaz erkekler

umursamaz erkekler

ah melekler bu erkekler neden umursamazlar çoğunluğu öyle neden umursamaz davranmayı seviyorlar bazen yeri geliyor içleri giiyor sizle konuşmak iin birşeyler yapmak için ama o umursamaz tavrı da atmak istemiyorlar sizce neden böyle bu erkekler umursamaz

Sayfayı Paylaş