gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Umut Akyürek rocker oluyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek, şaşırtacak. [​IMG]

Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek, rock albümü çıkaracağını açıklayarak büyük şaşkınlık yarattı.

TRT sanatçılığından istifa ederek assolistliğe soyunan Akyürek, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Tarzını değiştirme kararı alan sanatçı, şimdi bir rock albümü çıkaracak. Sanatçı, kayıtlarını Prag Filarmoni Orkestrası'nın yaptığı, albümünün senfonik rock tarzında olduğunu ve 19
    Mayıs'ta müzik marketlerde satışa sunulacağını açıkladı.

SES GETİRECEĞİM

Yeni çalışmasıyla ilgili HT Magazin'e bilgi veren Akyürek, “Sıra dışı bir albüm oldu. Cem Adrian, Hayko Cepkin, Özge Fışkın ve dalında çok iyi isimlerle ilk kez tarzımın dışına çıkıp albüm yaptım. Türk Sanat Müziği sanatçısıyım ama bu çalışma içime çok sindi. Albümde biri İngilizce, biri Türkçe iki şarkım var. Rock müziği seviyorum.
    Dünya çapında ses getirecek bir çalışma oldu” dedi.

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Umut Akyürek rocker oluyor
    senfonik rock müziğini çok severek dinlerim eğer bu albümü becerebilirse ve güzel olursa yakın takipçisi olurum artık :D

Umut Akyürek rocker oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rocker Kedi

Rocker Kedi

yazlık camii:D:D arkadaş teknolojik bir şekilde traş oluyo:zuha:
  2. Umut Akyürek Sinha 2011 albümü

Umut Akyürek Sinha 2011 albümü

umut akyürek yeni albüm 2011 umut akyürek yeni şarkıları 2011 umut akyürek sinha albümü umut akyürek sinha albüm şarkıları umut akyürek sinha şarkı sözleri burada arkadaşlar. Türk Sanat Müziği sanatçısı olan Umut Akyürek Sinha albümü ile tarzını değiştirdi ve Dünya Müziği yaptım dedi. Bizde siz Melek'lerimiz için ve Umut Akyürek yeni şarkıları merak edenler için bu sayfamızda Umut Akyürek...
  3. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......

Sayfayı Paylaş