gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Umut Dolu Çantalar

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Umut Dolu Çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferhat göçer_ dola dola

ferhat göçer_ dola dola

Deli gönül yanar mısın? Bir gün olsun susar mısın? Bu nedir yar ne istersin? Beni sana kul edersin Uyan artık güzel gözlüm Anla nasıl sevdiğini Yalan değil inan bana Uzak durma Dola dola dola Dola dola dola Dola dola dola kollarını boynuma dola yar
  2. Ben geldim...Merhaba(Pandora'nın kutusu umut dolu)

Ben geldim...Merhaba(Pandora'nın kutusu umut dolu)

Merhaba arkadaşlar... Sitenizde çok güzel paylaşımlar var.Umarım birlikte bu paylaşımlara devam ederiz.
  3. Umut Dolu Oyuncaklarımı Kırdılar

Umut Dolu Oyuncaklarımı Kırdılar

Bu kadarmı zormuydu beni görmek? Bu kadar görünmezmiydim ben? Suç benimmiydi, yoksa bakmayı bilmeyenlerdemi....? Kimsenin göremedigi şeylerim saklı benim içimde göremiyolar nedense !!Görmeyi mi denemediler hiç ne ... İçimin ferahlamasıiçin görmeleri gerekirdi oysa İçimde bolca nefret basitlere özell ... Gülmelerim eksik hislerime taciz ettiler Görselerdi içimdekileri keşke zor bela coşan...
  4. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......

Sayfayı Paylaş