gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Umut Film Müzikleri (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

umut film müzikleri umut filmi müzikleri film 2009 indir sinema filmi müziği [​IMG]

Umut 1
    Kaval Hüzün
    Efkar
    Çimen
    Tambur-Dayı
    Bass-Gitar
    Söyleyemem Derdimi
    Kanun-Yalnızlık
    Suna'nın Ölümü
    Kemane Hüzün
    Elveda-Efkar
    Umut 2

Umut Film Müzikleri (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneşi Gördüm Film Müzikleri 2009

Güneşi Gördüm Film Müzikleri 2009

SANATÇI ADI: - ALBÜM ADI: Güneşi Gördüm Film Müzikleri ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Güneşi Gördüm Diye 02- Nefes 03- Berfin 04- Ölüm Çiçeği 05- Ayrılık 06- Ahmet Asker 07- Ölüm 08- Kekliğim (Kevimın) 09- Makina 10- İki Kardeş 11- Kovalama 12- Kaçakçılar 13- Havar Hastane 14- Aile ve Dram 15- Fotoğraf 16- Güneşin Doğuşu 17- Martı 18- Yurt 19- Köprü 20- Adak 21- Göç...
  2. Ghost (Hayalet) Film Müziği

Ghost (Hayalet) Film Müziği

hayalet film müziği ghost film müziği hayalet kim söylüyor müziğini kim söylüyor ghost Whoa! My love, my darling, I hunger for your touch, Alone. Lonely time. And time goes by, so slowly, And time can do so much, Are you still mine? I need your love. I need your love. God speed your love to me. Lonely rivers flow to the sea, to the sea, To the open arms of the sea. Lonely rivers sigh, wait...
  3. Umut Türk Filmi 2009 çekimi

Umut Türk Filmi 2009 çekimi

umut türk filmi türk filmi umut turk umud Son yıllarda bir çok kaliteli Türk filmi çekiliyor .Bunlardan biride Umut. Umut filmine gelince filmde birçok ünlü tanıdık simalara rastlamak mümkün .Hayatın içinden insanların yaşadıklarını yansıtan aile filminin konusu şöyle. Türü : Dram Yönetmen : Murat Aslan Senaryo : Murat Aslan Müzik : Mazlum Çimen Yapım yılı : 2008 Gösterim tarihi : 27 Şubat...
  4. Titanik Film Müziği Notaları

Titanik Film Müziği Notaları

titanik, film müziği, notaları, nedir, nelrdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Titanik filminin unutulmaz parçası, Celine Dion'un seslendirdiği ''My heart will go on'' 'un notalarını veriyoruz melekler....:hıms:
  5. Hababam sınıfı film müziği notaları

Hababam sınıfı film müziği notaları

hababam sınıfı müziği notaları hababam sınıfı film müziği Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Hababam sınıfı filmi müziğinin notalarını rica eden misafirimiz için ve ilgili tüm arkadaşalrımız için, Hababam Sınıfı filmi müziği notalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş