gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Umut Filmi Tanıtımı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

umut filmi tanıtımı
    [​IMG]Umut
    Uzaklara doğru derin ve umutsuz bir bakış. Bakışlarda derin bir acı, derin bir keder. Sanırım türk sinemasında klasikleşmiştir bu bakışlar. Hemen hemen tüm sinema filmlerinde görüyoruz bu bakışları. Dramın bakışları bunlar.​

Özellikle Eşkiya ile başlayan, Babam ve Oğlm ile zirveye çıkan türk kültürünün içinden çıkartılan derin dram filmlerin modası her gün daha fazla artıyor. Türk insanının gerçek hayatta yaşadığını dram yetmiyormuş gibi en büyük zevklerden olan sinema da tamamen drama bürünmüş vaziyette. Umut filmi de bunlardan bir tanesi.

Umut filminin yönetmenliğini Maskeli Beşlerin yaratıcısı yani aslında komedi filmleri ünlü Murat Aslan yapıyor. Filmin oyuncu kadrosu ile oldukça mütevazi fakat oldukçada tecrübeli isimlerden kurulu.

Umut filminin konusu hapishaneden çıkan birinin köyüne döndüğünde yuvasının dağıldığını görmesi ve dahası 6 yaşındaki oğlunun babasını tanımadan büyümüş olmasının kederi anlatılıyor. Oğlunu kazanmak için herşeyi yapan ve herşeyi göze alan bir babanın dramını gözler önüne sunuyor.

Umut filminin yönetmen ve oyuncu kadrosunu görünce insan sinemaya gitmek istiyor fakat o kadar dram filminden sonra insanın iştahıda kaçıyor açıkçası. Ben dram filmlerine doyan biriyım ama siz sinema severleri bilemem. Ne de olsa zevkler tartışılmaz. İyi Seyirler...

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  3. eda_guzel

eda_guzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beni izleyin diyor yani:)

Umut Filmi Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umut Filmi Zeynep Tokuç geliyor

Umut Filmi Zeynep Tokuç geliyor

UMUT'U İZLEYENLER HALİNE ŞÜKREDECEK ŞUBATTA VİZYONA GİRMESİ BEKLENEN MURAT ASLAN'IN ÇEKTİĞİ 'UMUT' FİLMİNDE ZEYNEP TOKUŞ FELÇLİ OLAN SUNA KARAKTERİNİ CANLANDIRIYOR. TOKUŞ; 'BU FİLMİ İZLEYENLER YAŞAMINI SORGULAYACAK VE SAHİP OLDUKLARINA ŞÜKREDECEK' DİYOR.. Murat Aslan'ın senaryosunu yazıp yönettiği, başrollerini Selim Erdoğan, Fikret Hakan, Zafer Algöz, Zeynep Tokuş, Asu Maralman ve Seda...
  2. Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

umut kaya albüm Arkadaşlarım alternatif müziğin yeni seslerinden olan Umut Kaya'nın bu albümünü bizzat dinledim çok süper bir albüm ben bütün şarkılarını çok severek dinledim sizlerede dinlemenizi gönül rahatlığıyla önerebilirim. Özellikle mevsimler geçerkeni dinleyin ben en çok bu şarkısını beğendim:tik: Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı - Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Kapak...
  3. Umut Türk Filmi 2009 çekimi

Umut Türk Filmi 2009 çekimi

umut türk filmi türk filmi umut turk umud Son yıllarda bir çok kaliteli Türk filmi çekiliyor .Bunlardan biride Umut. Umut filmine gelince filmde birçok ünlü tanıdık simalara rastlamak mümkün .Hayatın içinden insanların yaşadıklarını yansıtan aile filminin konusu şöyle. Türü : Dram Yönetmen : Murat Aslan Senaryo : Murat Aslan Müzik : Mazlum Çimen Yapım yılı : 2008 Gösterim tarihi : 27 Şubat...
  4. Umut Işığım Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Umut Işığım Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu konu; Umut Işığım Filmi Tanıtımı ve Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer bu hafta hem dramatik hem komedi filmi izlemek istiyorum diyorsanız yarın vizyona girecek olan Umut Işığım filmi tam size göre. Başrollerini Bradley Cooper, Robert De Niro ve Jennifer Lawrence 'ın paylaştıkları film, dünya prömiyerini 2012 Toronto Film Festivali'nde yaptı ve gösterildiği...
  5. Büyük Umutlar Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Büyük Umutlar Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

Bu sayfa; Büyük Umutlar Filmi Tanıtımı ve Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 26 Nisan yani bugün vizyona giren filmlerden biri Büyük Umutlar. İngiliz yazar Charles Dickens'ın aynı adlı eserinden uyarlanan "Büyük Umutlar" filmi Türkçe dublajlı olarak da izlenme seçeneği olan bir film. Baş rollerinde Helena Boham Carter, Ralph Fiennes, Robbie Coltrane ve...

Sayfayı Paylaş