gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Umut Gitti, Merhaba Yalnızlık.

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Umut Gitti, Merhaba Yalnızlık. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir " Umut " Yalnızlığı Sadece

Bir " Umut " Yalnızlığı Sadece

“ Cümleleri yine sana yordum.. Kabul eyle..” Ağlama sakın Yıkılırım… Sakın bir damla gözyaşı dökme kirpiklerinden. Yıkılır ölüme kurduğum barikatlar. Bağlanır dilim. Sakın akmasın yüreğin ayak uçlarına. Sarılır dudaklarım senden önce saklambaç oynadığım gecelere. Susuzluğuma bakıp da sakın nehirleri giyinme üzerine...Tel tel kızarmasın gözbebeklerin. Sancılanır yine umutla sardığın...
  2. *yalnızlık*

*yalnızlık*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ben geldim...Merhaba(Pandora'nın kutusu umut dolu)

Ben geldim...Merhaba(Pandora'nın kutusu umut dolu)

Merhaba arkadaşlar... Sitenizde çok güzel paylaşımlar var.Umarım birlikte bu paylaşımlara devam ederiz.
  4. sen gittin gideli bir umutla bekliyorum

sen gittin gideli bir umutla bekliyorum

umutla bekliyorum Sen Gittin Gideli Bir Umutla Bekliyorum Gözlerim yollarda kaldı yine belki gelirsin diye bekliyorum belki seversin beni belki dönersin diye bekliyorum aynı yerde seni hüzünün gözlerimde yaşlarım hala ilk günkü gibi ılık masum engel olamıyorum akıyo gözlerimden yaşlar... Gelirsin diye hala bekliyorum seni bi ümit bi ışık ki hala bekliyorum..Vedasının o gidişine hala...
  5. Yalnızlık

Yalnızlık

Yalnızlık kulağa ürkütücü geliyor olabilir fakat bazen bir seçim de olabilir. Kimi zaman ise bir sonuçtur. Bazı şeyleri ihmal ettiğimizde kapımızı çalar. Ya da bir şeyleri 'temize çekmek' için ihtiyacımız olan şeydir. Ne dersiniz; ne zaman bir seçim, ne zaman bir sonuçtur yalnızlık melekler?

Sayfayı Paylaş