gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Umut, Inanc, Bariş, Sevgi...

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Bazen Hayatta Sözler yetersiz kalir Meleklerim, buda öyle bir durum iste... Buyrun okuyun, ve yorumu sizlere birakiyorum...

Hayatta ASLA umudunuzu yitirmemeniz dilegiyle...

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatta ASLA umudunuzu yitirmemeniz dilegiyle cok beyendim eline emegine saglık

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Tskler abla :)

seninde yorumun icin tskler :)

Umut, Inanc, Bariş, Sevgi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. umut,inanç,barış ve sevgi

umut,inanç,barış ve sevgi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Umut Sevginin Devamlılığını Sağlar...

Umut Sevginin Devamlılığını Sağlar...

Sevgiyi paylaşmak karşınızdakine hissettirmek bir hüner ister. Ne mutlu birbirlerine karşılıklı sevgiyi kelimelere döküp anlatmak. İnsanın içini büyük bir sevinç kalplar kanatlanıp uçası gelir. Gönlünde bir neşe oluşur Umut sevginin devamlılığını sağlar. Sevgi insanı sevilme arzusuna sürükler. Sevip sevildiğini hissetmek insanı şımartır. Sevgiye büyüklük katan bazı değerler vardır....
  3. Urartu Inançları

Urartu Inançları

urartuların dini inançları urartu mitolojisi urartuların dini inanışları urartular inancları inanışı Urartu Devleti feodal bir devletti ve şehirler merkezden gelen memurlarla yönetilirdi. Yönetim böyle olmakla birlikte merkesi din de büyük önem taşımakta devlete dini bir karakter vermekteydi. Urartuların dinleri ve inançları hakkında bilgimiz oldukça sınırlıdır. Çivi yazısı belgelerin...
  4. umut

umut

hayata karsi umudum kalmadi artik,yenildigimi kabul ediyorum ama yapilanlarin birtanesinde hakli olsalar gam yemem.neyse artik hic biseyin önemi yok,artik gözümden yas bile akmiyor hic birsey hissedemiyorum.....hayallerim hayal oldu......

Sayfayı Paylaş