gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Umut Kaya - Ben Seni Sevemedim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

umut kaya ben seni sevemedim indir umut kaya ben seni sevemedim mp3 indir

Ben seni sevemedim
    Sen beni sevemedin yar
    Yapamadık olmadı ya
    Denedik olmadı ya
    Seninle olamadı

Yaradana sığınıp ümitsizlikten kapıldım gözlerine
    Düne inanıp sevgisizlikten sarıldım sözlerine
    Seninle olamadı

Ben seni sevemedim
    Sen beni sevemedin yar
    Yapamadık olmadı ya
    Denedik olmadı ya
    Seninle olamadı

Yaradana sığınıp ümitsizlikten kapıldın gözlerime
    Düne inanıp sevgisizlikten sarıldın sözlerime
    Seninle olamadı

Umut Kaya - Ben Seni Sevemedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı

umut kaya albüm Arkadaşlarım alternatif müziğin yeni seslerinden olan Umut Kaya'nın bu albümünü bizzat dinledim çok süper bir albüm ben bütün şarkılarını çok severek dinledim sizlerede dinlemenizi gönül rahatlığıyla önerebilirim. Özellikle mevsimler geçerkeni dinleyin ben en çok bu şarkısını beğendim:tik: Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Tanıtımı - Umut Kaya - Umut Kaya (2008) Albüm Kapak...
  2. Umut Kaya - Senin

Umut Kaya - Senin

Kendime baktım bugün bir şeyler değişmiş Gözlerim eskisi kadar renksiz değilmiş Bildiğim tüm her şeyi hep onlar söylemiş Sen gelince sustular Yoksa senin gözlerin mi aldı durmadan yakıp giden yılları yüzümden Ellerin mi aldı balon olmuş ruhumu onların elinden
  3. Umut Kaya - Senin Gibi Olsun (Rakı)

Umut Kaya - Senin Gibi Olsun (Rakı)

umut kaya rakı akor umut kaya usandım rakıdan usandım rakıdan yardan off off yardan Dilinden düşürdün yarınları Gözlerin bir baksa yeterdi bana Saymadan bitirdin hep yılları Sözlerin bir tutsa yeterdi bana Varlığın içimden seni atsa da Oof of usandım yardan Oof of çıksan hayatımdan Oof of usandım rakıdan Oof of içsem hayatından O rakı şişesine bi' balık olsam Şişenin en dibinde sen...
  4. Umut Kaya - Senin Gibi Olsun - AKOR (versiyon 1)

Umut Kaya - Senin Gibi Olsun - AKOR (versiyon 1)

senin gibi olsun akor umut kaya senin gibi olsun akor umut kaya saç sözleri saç şarkı sözü Gm A Dilinden düşürdün yarınları Bb A Dm Gözlerin bir baksa yeterdi bana Gm A Saymadan bitirdin hep yılları Bb A Dm Sözlerin bir tutsa yeterdi bana Gm A Varlığın içimden seni atsa da Dm Bb Gm A Oof of...
  5. Umut Kaya - Senin Gibi Olsun (Rakı) - AKOR (versiyon 2)

Umut Kaya - Senin Gibi Olsun (Rakı) - AKOR (versiyon 2)

umut kaya rakı akor umut kaya tab akor senin gibi olsun tab senin gibi olsun Intro: E |-------------------------|----------------------| B |4-4-4-4-4---6-7-6---4-3-4|------------3-4-3----6| G |-------------------------|4-4-4-4-4----------3--| D |-------------------------|----------------------| ==>(x2) A |-------------------------|----------------------| E...

Sayfayı Paylaş